Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

Pisz dla nas

Zapraszamy. Zostań naszym blogerem.
  Jeśli chciałbyś współtworzyć stronę Modlitwy Wstawienniczej, prosimy prześlij nam swoje własne teksty.
Tematyka: wiary i modlitwy, duchowości... ale również np. życia człowieka, problemów rodziny, Ojczyzny, zjawisk społecznych…  Smutków, jak też radości....
W takim ujęciu, żeby nie wychodzić przed szereg i pozostać w zgodzie z nauczaniem Kościoła Katolickiego.
  Swoje teksty, prosimy przesyłaj na następujący adres: modlitwa@mail.com
Na pewno się do Ciebie odezwiemy.

                                                     Dołącz do nas.  

                                                           Administratorzy strony

2 komentarze:

 1. Podziękowania
  Szczęść Boże Wam Wszystkim.
  Pragnę Wam podziękować za przeżyty wspólnie rok. Za wasze modlitwy, waszą obecność. Dziękuję za wysiłek i czas poświęcony na tworzenie TEJ strony.
  Dziękuję tworzącym i odwiedzającym naszą stronę.Dziękuję Wam - wszystkim modlącym się.
  Pragnę powiedzieć, że byliście mi wsparciem, ratunkiem, a czasem "jedynym przyjacielem"... bo modlitwa czyni cuda.
  Dzięki waszemu wsparci udało mi się wyjednać wiele łask dla mnie, jak i dla innych...koleżanka dostała mieszkanie, inni łaskę zdrowia, w końcu zdiagnozowano mojego synka.... jest tego na prawdę dużo.
  Dziękują za to, że jesteście, trwacie z nami na modlitwie, służycie pomocą i otwieracie serca na ludzkie potrzeby i wołanie o pomoc.
  Dziękuję za to , że jesteście z nami.
  pozdrawiam serdecznie Bożenka PZ

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęść Boże.
  Moja pisownia po Polsku nie jest najlepsza. Mieszkam od 30 lat poza Polska. Moje świadectwo.
  Od prawie 20 lat moje relacje z moja córka były złe. Ona ma teraz 34 lata. Ciągle sie kłóciliśmy. Ja byłem dla niej zły i wredny. Wytykałem jej wszystko co mi się nie podobało. Moja żona bardzo to przeżywała, często mówiła, że nie może juz tego znieść i myśli o rozwodzie.
  Modliłem się by był spokój w rodzinie. Pisałem intencje na IMW z prośbą o modlitwę, by nasze relacje się poprawiły. Były dni dobre, a potem kłótnia i nienawiść. Modliłem się by Święta Bożego Narodzenia były w spokojne. Bez nienawiści. Na początku grudnia niespodziewanie ( wiele razy mówiliśmy o tym, ale zawsze decyzja się rozmywała ) moja żona i ja poszliśmy na spotkanie z psychiatrą. Dostałem tabletki. Wszystko sie zmieniło, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jestem spokojny. Nie ma nienawiści i kłótni w naszej rodzinie. Kiedy czasami moja Żona, czy nasza córka ma zły dzień i zaczyna mnie " atakować ", ja zamieniam to w śmiech i zaczynam rozładowywać sytuacje. Nasze życie odmieniło się całkowicie. Moja córka jest moim biznesowym partnerem . Razem prowadzimy firmę. Nie ma między nami problemu. Widzę w tym dar Ducha Świętego, który swoim miłosierdziem pokierował mnie w odpowiednim kierunku.
  PS Sławek ty wiesz kto ja jestem, Cezary z Kanady. Jeżeli myślisz, że warto to opublikować, to proszę zrób to. Tylko popraw mój Polski.
  Wielkie dzięki za stworzenie tej strony. Na pewno prośba o modlitwę i publikowanie moich intencji mi pomogły. Z Bogiem Cezary

  Poprawiłem błędną pisownię.
  Sławek

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.