Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

O nas

+
Strona Modlitwy Wstawienniczej w nowej odsłonie.

Oddajemy tę stronę w naszej posłudze dla wszystkich, którzy znajdą tu swoje miejsce.

Podstawowe zadanie strony, pozostaje takie, jak jej sama nazwa wskazuje.
Czyli:

1.Możliwość przesyłania swoich intencji modlitewnych.
2.Możliwość zaoferowania - obiecania swojej modlitwy, przez zapisanie się do grona osób modlących się, a następnie codzienna modlitwa w przekazywanych przez nas intencjach.

Strona daje nam teraz, również inne możliwości, które można samemu sprawdzić, zapoznając się z całą jej treścią.

Są punkty stałe, którymi zajmują się tworzący stronę, ale są miejsca dla każdego, kto w Duchu Bożym zechce tu być ze swoim słowem.

Zapraszamy do dzielenia się swoją wędrówką przez życie. Szczególne z uwzględnieniem życia duchowego, ale również sprawami doczesności, która smuci, jest wielkim problemem, lub też prawdziwie raduje.

Może zechcesz podzielić się tym, w jaki sposób wędrujesz przez swoje życie, w jaki sposób Pan Bóg w nim działa.

Dobrze jest podzielić się tym z innymi, którzy może nie radzą sobie tak, jak Ty.

Nie zatrzymuj tego dla siebie, pokaż innym, że obecność Boga daje Ci radość, spokój wewnętrzny, a przede wszystkim Miłość i Nadzieję, której tak czasami Nam brak.

Jeśli jesteś samotny, smutny, przygnieciony swoimi problemami, również możesz napisać o swoim doświadczeniu samotności i opuszczenia…., a być może, znajdzie się ktoś, kto pokaże Ci, że nie jesteś sam, bo cały czas przy Twoim boku, krok w krok, idzie Pan Jezus. Posyła też swoich ludzi, aby byli pomocą w trudach życia. Może znajdziesz tu taką osobę, a może sam się nią staniesz?

Możesz, pisząc, podać swój adres e-mail, lub też możesz podać go nam do przekazania, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Na Naszej stronie, będzie można dowiedzieć się jakie są czytania z danego dnia, będą pojawiały się nasze, czy Twoje rozważania, oprócz tego, będą zamieszczane linki do różnych ciekawych artykułów, treści, czy stron.

Pod każdym pojawiającym się wpisem będzie można zamieścić swój komentarz, który pojawi się po zatwierdzeniu przez administratorów. W czasach, jakie przeżywamy, nie możemy puścić tego na żywioł.

Jeśli zechcesz współtworzyć stronę, dać siebie innym, przez dzielenie się w piśmie tym, co przeżywasz w Wierze, w życiu, napisz do Nas na podany niżej adres e-mail.

modlitwa@mail.com

Poinformujemy, odpowiemy na Twoje pytania, a Twój tekst, czy komentarz zamieścimy.
Jeśli będziemy mieli uwagi, to Ci je zgłosimy .

Zachęcamy do współtworzenia strony Modlitwy Wstawienniczej.

Panie Boże, prosimy, prowadź, strzeż i Błogosław.

Aneta i Sławek +

2 komentarze:

  1. Witam. Mam pytanie,wpisałam się do Róży św Józefa ale nie przyszło mi żadne potwierdzenie że jestem przyjęta na emeil i w dalszym ciągu nie mam informacji kiedy i jaka mam odmawiać tajemnice. Gdzie mogę dowiedzieć się coś więcej na ten temat. Dziękuję i pozdrawiam. Beata.

    OdpowiedzUsuń
  2. Beato, kiedy, jak się zapisałaś prosimy napisz do nas na adres w zakładce kontakt, czyli: modlitwa@mail.com

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.