Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

Kontakt

 Niniejsza forma modlitwy wstawienniczej została zainicjowana 27.06.2010r. Jej celem jest stworzenie okazji do wzajemnej modlitwy tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Cała inicjatywa pragnie pozostać w zgodzie z nauczaniem Kościoła Katolickiego, w pełni poddając się woli Jego pasterzy.

 Obecnie w gronie modlących się jest ok. 430 osób. Intencje rozsyłane są codziennie w kilku grupach. Nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkiego czuwają dwie osoby - Aneta i Sławek.

 Ze względu na wrażliwość poruszanych w intencjach problemów, oczywistym jest, iż zarówno proszący, jak i modlący się, pragną pozostać anonimowymi. Dlatego preferowana forma kontaktu, to droga mailowa. Wszystkie pytania, pomysły, czy świadectwa Bożego działania, prosimy przesyłać na adres:

modlitwa@mail.com

Zamieszczone na stronie informacje są próbą utrwalenia spostrzeżeń duchowych dnia codziennego. Są to wpisy autorskie osób zaangażowanych w Inicjatywę Modlitwy Wstawienniczej i teksty nadesłane. Perspektywą, która przyświeca tym treściom jest wiara katolicka. Wszystkie zaangażowane w to osoby pragną pozostać w zgodzie z oficjalną nauką Kościoła Katolickiego. Gdyby jednak z powodu złego rozeznania, lub zwykłej ludzkiej słabości, wśród przedstawionych tekstów, ukazały się treści niezgodne z nauczaniem Kościoła, prosimy o ewangeliczne upomnienie nas i zwrócenie uwagi na dostrzeżony problem. Pozwoli to na wzajemne ubogacenie się, a co za tym idzie, na przybliżenie się do Chrystusa.