Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

3. Róża Świętego Michała Archanioła


 Szczęść Boże   
 Błogosławię wszystkie osoby, które angażują się w dzieła Róż Różańcowych i Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej.

  + W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.  Amen.
                                   
                                                          Ksiądz Czesław Matuła  

 

 Intencje Róż Różańcowych IMW na czerwiec  2022 r

 INTENCJE PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY NA ROK 2022

Za rodziny
Módlmy się w intencji rodzin chrześcijańskich na całym świecie, aby dzięki konkretnym gestom przeżywały bezinteresowność miłości, oraz świętość w codziennym życiu.

              Intencje Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej

1. Módlmy się o przeżycie miesiąca czerwca w bliskości serca Pana Jezusa, oraz, aby, jak najwięcej osób, 24 czerwca, poświęciło się Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi, i ustanowiło Chrystusa Królem swoich rodzin i serc.

 2. Módlmy się o zwyciężanie Ducha Bożego wśród ludzkości, aby Pan Bóg napotykał na coraz więcej otwartych na Niego ludzkich serc.

3. W intencjach własnych wszystkich uczestników Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej i Róż Różańcowych IMW. O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem w życiu duchowym i doczesnym dla każdego z nas i naszych bliskich.

4. O Łaskę życia wiecznego dla zmarłych uczestników tych inicjatyw.

Panie Boże, prosimy Błogosław, wysłuchaj i prowadź nas, Święty Michale Archaniele,  módl się za Nami, broń nas i strzeż.  
Amen.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.