Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

3. Róża Świętego Michała Archanioła


 Szczęść Boże   
 Błogosławię wszystkie osoby, które angażują się w dzieła Róż Różańcowych i Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej.

  + W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.  Amen.
                                   
                                                          Ksiądz Czesław Matuła 

         Intencje Róż Różańcowych IMW na styczeń  2022 r

   INTENCJE PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY NA ROK 2022

O wychowanie do braterstwa

Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.

              Intencje Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej

1. Módlmy się przez Niepokalane Serce Maryi i Przenajdroższą Krew Jezusa, o prawdę i działania ku dobru, i w wolności wszystkich, w związku z obecną sytuacją zdrowotną i podejmowanymi działaniami. O zdrowie nas wszystkich.

2. Módlmy się, aby w Nowym Roku 2022 w naszej Ojczyźnie i świecie zapanował pokój i mądrość. O  łaskę silnej wiary dla wszystkich Polaków, o nawrócenie nieprzyjaciół Kościoła. O Boże Błogosławieństwo dla nas.

3. W intencjach własnych wszystkich uczestników Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej i Róż Różańcowych IMW. O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem w życiu duchowym i doczesnym dla każdego z nas i naszych bliskich.

4. O Łaskę życia wiecznego dla zmarłych uczestników tych inicjatyw.

Panie Boże, prosimy Błogosław, wysłuchaj i prowadź nas, Święty Michale Archaniele,  módl się za Nami, broń nas i strzeż.  
Amen.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.