Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

9.07.2019

Modlitwa do codziennego odmawiania o ochronę rodziny przez Krew Jezusa (Z opisu modlitwy: "wszystko, co zanurzymy w Krwi Chrystusa staje się niewidoczne dla szatana")

  Panie Jezu, wyznaję Cię jako swojego Mistrza i Pana. Wierzę, że każdą kroplę swojej drogocennej Krwi przelałeś po to, aby odkupić mnie i moją rodzinę, aby uwolnić nas od szatana, grzechu i wszelkich zniewoleń. Panie Jezu, z głęboką wiarą w Ciebie proszę, aby Twoja Krew okryła to miejsce, każdy kąt mojego domu, wszystkie pojazdy, którymi się poruszam ja i moi bliscy, i wszelką własność, którą Ty nam dałeś. Panie Jezu, obmyj swoją drogocenną Krwią mnie samego i moją rodzinę. Proszę o całkowitą ochronę życia mojego i mojej rodziny. Panie Jezu, zachowaj nas dziś od złego, od grzechu, pokus, ataków i dręczeń ze strony szatana, od lęku przed ciemnościami i przed ludźmi, od chorób, zwątpienia, złości, nieszczęść i wszystkiego, co nie należy do Twojego Królestwa. Napełnij nas, Panie Jezu, swoim Duchem Świętym i obdarz darami: mądrości, poznania, wiary, rozumu i rozeznania, tak abyśmy żyli dziś w Twojej chwale, wypełniając wszystko to, co dobre.

Chwała Ci, Jezu!
Dziękuję Ci, Jezu!
Kocham Cię, Jezu!
Uwielbiam Cię, Jezu!
Amen

8 komentarzy:

 1. Kiedy mam jakiś poważny problem, proszę naszego Pana Jezusa aby obmył mnie wraz z tym wszystkim swoją Preznajświętsza Krwią i Wodą które wytrysnęły z Jego przebitego Boku. Wręcz widzę to jak to czyni w mojej sprawie. I po niedługim czasie burza mija i mogę Mu wtedy dziękować i wychwalać Go. On zawsze przychodzi z odsieczą. Jego Krew która nas odkupił jest potężnym lekarstwem na całe zło tego świata. Jednak trzeba go używać aby zdrowieć. Jest na wyciągnięcie ręki a tak często niewidoczna.....
  Z Panem Bogiem i Maryją. M.B.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Jezu w Twoje przenajświętrzej krwi zanurzam moje moje troski i zmartwienia. Obmyj mnie w swojej przenajświętrzej krwi. Przyjdź z pomocą. Tobie oddaje moją małą rodzinę i problemy z którymi borykam się każdego dnia.Ulecz, co chore. Proszę przymnóż mi wiary. amen.
  Bożenka PZ

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie pamiętam czy napisałam tu modlitwę, ktòrą odmawiam codziennie (?)
  Modlitwa zanurzenia całego dnia we Krwi Jezusa Chrystusa.

  Jezu,zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi cały rozpoczynający się dzień, ktòry jest darem Twojej nieskończonej miłości. Zanurzam w Twojej Krwi siebie samą, wszystkie osoby, które dziś spotkam, o których pomyślę czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem. Zanurzam moich bliskich i osoby powierzające się mojej modlitwie.

  Zanurzam w Twojej Krwi, Panie, wszystkie sytuacje, które dziś zaistnieją, wszystkie sprawy, które będę załatwiać, rozmowy, które będę prowadzić, prace, które będę wykonywać i mój odpoczynek.
  Proszę, aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy, przynosząc według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie. Niech dziś zajaśnieje chwała Twojej Krwi i objawi się jej moc.

  Przyjmuję wszystko, co mi dziś ześlesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pożytkowi Kościoła św. i jako zadośćuczynienie za moje grzechy, składając to wszystko Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi.

  Oddaję samą siebie do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jezu,ochron moja rodzine i mnie przed zarazeniem koronowirusem.Wzmocnij nasza wiare.Krwi Chrystusowa obmyj nas z grzechow i wszelkich chorob i zachowaj od zlego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jezu zanurzam całą moją rodzinę i mnie w Twojej krwi. Ochroń mnie, ochroń bliskich mi przed szatanem. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jezu, obmyj Twoja Przenajswietsza Krwia cala nasza rodzine, szczegolnie Kamile, ktora zyje z pewnym Syryjczykiem, przemyj jej oczy , aby wiziala zlo, w ktorym zyje, by powrocila do wiary i byla w stanie, z wlasnej woli przerwac ten grzeszny zwiazek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Proszę Cię Jezu obmyj w swojej Przenajświętszej Krwi całą moja rodzinę nasze problemy troski Ty Panie Jezu wszystko wiesz ❤️ kocham Cię ❤️❤️

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowny Panie Jezu proszę zanurz w Twojej Przenajdrozszej Krwi nasze choroby i obmyj w Twojej Przenajdrozszej Krwi mojego wnuka i moich bliskich nasze problemy ochroń nas przed złem i szatanem. Ty Jezu wszystko wiesz i wszystko możesz proszę pomóż mojemu wnukowi. Jezu ufam tobie Ty się tym ZAJMIJ. Jezu kocham Cię!Jezu dziękuję Ci!Jezu uwielbiam Cię!Chwała Ci Jezu!Amen.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.