Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

Dołącz do grona modlących się

Uwaga!
  Jeśli w miejscu zamieszczonej poniżej ramki, widoczna jest reklama, to należy odświeżyć stronę, klikając prawym przyciskiem myszki w polu strony, a następnie z wyświetlonego menu, należy kliknąć; Odśwież.  Reklama powinna zniknąć.

  Jeśli chcesz, możesz pomóc tym, którzy oczekują Twojej modlitwy.
Podaj swój adres e-mail i imię. Codziennie dostaniesz intencje w których potrzebne jest Twoje wsparcie.
  Zapisanie się, jest obietnicą modlitwy za proszących i tylko temu służy, dlatego, prosimy zapoznaj się najpierw z Zasadami uczestniczenia w modlitwie, które podane są poniżej.


  Intencje zbierane są przez cały dzień. Późnym wieczorem rozsyłane są do wszystkich deklarujących chęć modlitwy.
Sprawdź rano skrzynkę mailową. Zapoznaj się z prośbami i pamiętaj o nich w ciągu dnia.
Sprawa niby prosta, ale skutki są ogromne!

               Zasady uczestnictwa w modlitwie

Witaj przyjacielu!
  Chcesz się modlić? Nie będziemy cię oszukiwać - nie jest to łatwe zadanie. Wymaga silnego charakteru. „Nie jest to walka przeciw krwi i ciału, lecz przeciw pierwiastkom duchowym zła”. (por. Ef 6,12) Czeka cię walka z własnym lenistwem i zwątpieniem w to, że Bóg cię słyszy…
Nie poddawaj się jednak!
Pamiętaj, że tak dokładnie, to nie ty walczysz, ale Jezus. Pamiętaj, że to On ma moc poukładać wszystkie nasze, nawet najbardziej pogmatwane sprawy. Twoje zadanie - modlić się! Ofiaruj swoje drobne cierpienia i pogłębiaj kontakt z Jezusem. Dzięki temu będziesz lepiej poznawać i wypełniać to, czego On oczekuje. Cała ta akcja jest prosta, ale potężna w skutkach!
  Nie powiemy ci jak się modlić. Od tego jest Jezus. Poza tym, dzisiejszy dostęp do informacji daje zainteresowanym możliwość pogłębiania wiedzy na temat modlitwy. Jeśli potrzebujesz, zapytaj kapłana przy spowiedzi, jaką książkę poleciłby ci w tym temacie. Pamiętaj jednak, że nie o wiedzę tu chodzi, ale o modlitwę!

  Zanim podejmiesz decyzję o włączeniu się w modlitwę, zapoznaj się z poniższymi informacjami:
1. Intencje zbierane są przez cały dzień. Późnym wieczorem rozsyłane są do wszystkich deklarujących chęć modlitwy. Ze względu na dużą ilość intencji, są one dzielone na kilka grup o mniejszej ilości i rozesłane do, również podzielonych na grupy, modlących się.
Sprawdzaj rano skrzynkę mailową. Zapoznaj się z prośbami i pamiętaj o nich w ciągu dnia.
2. Przy dużej ilości próśb trudno jest zapamiętać szczegółowo każdą z nich. Ważne jest, aby, jeśli to możliwe, zapoznać się z nimi rano. W ciągu dnia, w czasie modlitwy, można polecać je Bogu ogólnie.
3. Nie jest ważne ile czasu poświęcisz na modlitwę. Liczy się jakość czasu spędzonego na kontakcie z Jezusem, a nie jego ilość. Lepsze będą krótkie zwroty myśli do Jezusa, niż godzina modlitw odprawionych „na zaliczenie”, bez szczerego kontaktu z Jezusem.
4. Będziesz modlić się za kogoś, kogo nie znasz i kto nie będzie mógł ci podziękować. To trudna forma modlitwy. Odniesiesz wrażenie, że skoro nie widać efektów, to nie ma sensu się modlić. Nie daj się oszukać! To sprawa między tobą, a Jezusem. On widzi, co robisz. Nie zapomina. Udzieli konieczne łaski osobom przesyłającym swoje intencje, jak również w odpowiednim, najlepszym dla ciebie momencie, odda ci za to wszystko nagrodę!
5. Jeśli podejmiesz się modlitwy pamiętaj, że osoby, które podają intencję, liczą na ciebie. Jeśli zauważysz, że od dłuższego czasu tej modlitwy u ciebie nie będzie – zmień to, powróć do modlitwy, albo zrezygnuj korzystając z linku zawartego w niektórych wiadomościach mail, albo napisz do nas z prośbą o nie przesyłanie intencji. Nie oszukuj siebie i tych, którzy liczą na twoją pomoc.
6. Inicjatywa ta nie ma na celu zdobywania popularności i zarabiania pieniędzy. Ani na stronie, ani w wiadomościach, które będziesz otrzymywać nie znajdziesz reklam i ofert sprzedaży. Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie przekazany, ani wykorzystany. Polecaj tę stronę potrzebującym jeśli uważasz, że będzie z tego jakieś dobro.
7. Zarówno strona www.modlitwa.e.pl, jak i cała inicjatywa modlitwy wstawienniczej pragnie pozostać w zgodzie z nauczaniem Kościoła Katolickiego, w pełni poddając się Jego woli.

Jeśli chcesz, zapraszamy Cię do wspólnej modlitwy!