Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

11.12.2018

Przyjdź do nas Panie.


  W tym adwentowym czasie, chciałam podzielić się z wszystkimi modlitwą, którą odmawiam każdej adwentowej niedzieli, przy wieńcu, zapalając kolejne świece. Pochodzi ona z modlitewnika mojej mamy. Modlitewnik kupił jej kiedyś tata. Fajny prezent w małżeństwie prawda? 
Czy ktoś komuś jeszcze robi takie prezenty?
Pomódlmy się wszyscy…
                                                             Agnieszka

         PRZYJDŹ PANIE,  ABY NAS ZBAWIĆ

  W mrokach tęsknoty Adwentowej wołam do Ciebie, Boże: Przyjdź, aby nas zbawić. Nie zostawiaj nas w cieniu śmierci, przejętych lękiem i trwogą. Serce nasze nie może już udźwignąć ciężaru win, oczy nasze spragnione światła, dusze zbawienia. Dusimy się, Panie, z braku Twojej łaski, giniemy bez Twego miłosierdzia. Zlituj się nad ludem Twoim, a nie bądź na nas zagniewany na wieki.
Skróć noc oczekiwania na Twoje przyjście.

  Niech rozbłyśnie światłość Twej obecności wśród nas. Zapal gwiazdę Betlejemską, byśmy mogli w jej blasku odnaleźć Ciebie, Boga i Zbawiciela naszego. Ukaż nam drogi, które wiodą do Twoich przybytków.
„Zwróć się ku nam Boże i ożyw nas, a lud Twój rozraduje się w Tobie. Okaż nam Panie miłosierdzie swoje i daj nam Twoje zbawienie.”

1 komentarz:

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.