Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

08.06.2017

Uzdrowienie Kolana - Świadectwo Wioletty


  Szczęść Boże
Chciałabym z Wami podzielić się Cudem, którego doświadczyłam w miniony piątek, podczas Wieczoru Uwielbienia z Modlitwą o Uzdrowienie. Oczywiście zaniosłam też Naszemu Tatusiowi wszystkie intencje, które do mnie za pośrednictwem Forum Modlitwy Wstawienniczej wysłaliście... teraz czekajcie na Cud.
 
   Zacznę od początku. Mam problem z lewym kolanem. Nadwyrężyłam kolano na Drodze Krzyżowej, która odbywała się w kwietniu ulicami mojego miasta. Nie zauważyłam studzienki ściekowej i krzywo stanęłam, poczułam ból w kolanie, ale dotarłam do końca. Czasami ból był lekko odczuwalny, a czasami nie mogłam z bólu chodzić. Ale do rzeczy.  Wczoraj już o 15-ej byłam w Kościele, gdyż poszłam pomóc Siostrze zakrystiance w sprzątaniu na wikariacie, ból kolana nasilał się coraz bardziej im bliżej było do Mszy Świętej.  O 18-ej rozpoczęła się Msza, a ja z bólu ledwo stałam, ale nie poddawałam się i wytrwałam do końca. Po Mszy Św. rozpoczął się Wieczór Uwielbienia, mimo bólu prawie cały czas klęczałam. Dziękowałam, prosiłam i uwielbiałam Boga w intencjach, z którymi przyszłam, ale nie prosiłam o uzdrowienie kolana.

    Widocznie Bóg ma inne plany wobec mnie :) W pewnym momencie poczułam ciepło na przedramieniu, jakby ktoś położył mi coś ciepłego na rękę, trwało to chwilę. Po tym zajściu ksiądz Arek powiedział, że do jednej z osób przyszedł Jezus i uzdrowił z bólu lewego kolana, że osoba uzdrowiona powinna poczuć ciepło w kolanie. Niestety kolano miałam zdrętwiałe od klęczenia, a ciepło poczułam na przedramieniu. Po zakończonych modlitwach wstałam bez trudu i prawie mogłam skakać :)  Oczywiście odczuwam jeszcze niewielki ból przy wchodzeniu, czy schodzeniu ze schodów, ale nie wszystko na raz. Mogę normalnie chodzić i nie kuleję. Otworzyłam drzwi do swojego serca, tak aby Pan Jezus mógł wejść i zdziałać cuda.

  Kochani, zaufajcie Jezusowi i otwórzcie drzwi do swojego serca, On przyjdzie i Was uzdrowi :) Chwała Panu
Króluj nam Chryste
                                                      Wioletta

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za świadectwo wiary. Sam Bóg mówi dziś do mnie przez Ciebie: Zaufaj! Przyjdę... Niech będzie On uwielbiony w całym Twoim dalszym życiu i każdego z nas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęść Boże

  Dziękuję Ci Wioletto za Twoje świadectwo. Krótkie , konkretne, chwała Panu.
  Cieszę się ,że masz się lepiej.
  Dziękuję za to, że zanosisz wszystkie wspólne intencje przed oblicze Pana.
  Pozdrawiam.
  Bożenka Pz

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiolu. Wielkie dzięki za Twoje świadectwo. Cuda si e zdarzają tylko trzeba na nie otworzyć jak piszesz serce Jezusowi i pozwolić Mu do niego się dostać.
  Czekam na cuda, dzięki Twojemu zaangażowaniu w zanoszeniu naszych intencji do naszego Kochanego Tatusia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejszą rzeczą dla nas, to oddać Bogu Chwałę i dziękczynienie za najpiękniejszy dar naszego Pana i Zbawiciela, oddał się za nas, dał się przybić do krzyża i umarł, trzeciego dnia Zmartwychwstał. Zmartwychwstając dał nam życie w obfitości. Kiedy uwielbiamy naszego Pana i Boga, On daje nam wszystko co potrzebujemy, bo wie lepiej czego nam potrzeba. Ciebie obdarował uzdrowieniem kolana, ale obdarowuje każdego, kto Go miłuje. Chwała Panu, Chwała. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bądź uwielbiony Ojcze, Synu i Duchu Święty
  w naszej Wioli i Jej zdrowym kolanie :)
  Kochana Wiolu i tu dziękuję za to, że JESTEŚ, dziękuję za wszystkie Twoje Msze Święte, które ofiarujesz w naszych intencjach.

  Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem
  Lb6,24-26

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.