Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

4.05.2015

Trwać w Jezusie Chrystusie


  Z myślą przewodnią z niedzielnej Liturgii Słowa, idźmy w nowy tydzień... i dalsze życie.

 Trwać w Jezusie Chrystusie… wydaje się, że nic nie trzeba już robić, zostaliśmy przecież ochrzczeni, wszczepieni w krzew winny…
  Dla Boga to jednak za mało… On pragnie, abyśmy żyli Jezusem Chrystusem, słuchali Jego słów i przynosili owoc... czym jest owoc?  Tym wszystkim co zrodziło się w naszym sercu dzięki Jezusowi Chrystusowi i co możemy ofiarować drugiemu człowiekowi, co pragniemy ofiarować… będziemy w stanie dzielić się z innym tylko w jednym przypadku... gdy pokochamy bliźniego, a każdy uczynek względem niego będziemy ofiarowali Bogu dla Jego chwały.

  Prawda jakie to wydaje się proste?... ale wcale takim nie jest… bo żebyśmy dostrzegli, usłyszeli potrzeby innych musi być w nas spokojne, ciche serce, które nas nie oskarża… spokój sumienia… Dlatego tak ważne jest spoglądanie na nie systematycznie, codziennie…

  Jeśli widzimy, że zgrzeszyliśmy oddajmy to Bogu, przeprośmy, poprawmy się i już nie wracajmy do tego co było… Bóg nam przebaczył, jest większy od naszego serca i zna wszystko.

 Miłujmy się wzajemnie, bądźmy dla innych, przynośmy owoc… a wszystko o co prosimy, będzie nam dane.
                                                                                  
                                                                                         Ania M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.