Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

10.09.2014

Wskazania egzorcysty dla małżonków - ks. Piotr Glas

   
  Dzisiaj chcielibyśmy polecić rekolekcje ks. egzorcysty Piotra Glasa, który swoje słowo skierował głównie do małżonków.

    Jak usłyszymy, mówi on o rzeczywistości duchowej, o której tak często zapominamy. 
Wierzymy w Boga w Jego bezgraniczną miłość i to jest oczywiste, ale bywa tak, że zapominamy o tej drugiej stronie....  zło, które ma na celu zniszczyć w nas to co piękne, dobre, rozbić to, co zostało przez Boga pobłogosławione ...

    Rozpadające się  małżeństwa, problemy rodzinne... gdzie należy szukać przyczyn całego zła, które nas dotyka? 
    Ksiądz Piotr na bazie swoich doświadczeń posługi egzorcysty, omawia zagrożenia duchowe, z którymi zmagają się małżonkowie .

Pomimo, że nie jest to krótka konferencja, zachęcamy bardzo do wysłuchania. 

   Spotykamy się na co dzień z tyloma problemami, czytamy w naszych intencjach wołania o uratowanie małżeństwa...

    Posłuchajmy i polećmy dalej, aby inni mogli skorzystać i uświadomić sobie jak bardzo narażone są nasze rodziny na atak ze strony zła.

      Aneta i Sławekcz.2 konferencji
https://youtu.be/laHKo4m2WWc


cz.3 konferencji
https://youtu.be/iAjw4IzY3NI

17 komentarzy:

 1. piękne rekolekcje ,...dają wiele do myślenia,słucham i jestem pełna podziwu

  OdpowiedzUsuń
 2. Kto Wierzy lub wierzy, niech posłucha. Bardzo pomocne rekolekcje

  OdpowiedzUsuń
 3. Gorąco polecam dla wszystkich niedowiarków,

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiekne rekolekcje wszyscy zwlaszcza rodzice powinni wysluchac razem z dorastajacymmi dziecmi, by oni bedac kiedys rodzicami umieli przekazac swoim dzieciom.Wtedy swiat zostal , by uratowany mniej bylo by zla, moze wtedy szatan zostal by calkowicie pokonany.Nowenna Pampejanska by byla odmawiana w kazdej rodzinie.Bo to najlepsza bron na wszelkie problemy, klopoty I zlo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szatan już został pokonany. A Ziemia Rajem nie jest i nie będzie. Czekamy na ostateczne przyjście Jezusa Chrystusa w chwale (Apokalipsa). Rozumiem, ze rekolekcje Panu/Pani się podobały ale zachęcam do głębszego poznania Wiary Katolickiej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały ksiądz. Prawdziwy dar od BOGA. Gdyby takich było więcej, wielu ludzi dałoby się uratować od cierpień tu na ziemi i od cierpień wiecznych. Ewa Krzak

  OdpowiedzUsuń
 7. Wysłuchałam już wszystkie rekolekcje, kazania i świadectwa ks. Piotra Glasa, które są w internecie i muszę przyznać, że wiele wniosły do mojego rozwoju duchowego. Każdy, kto chce coś zmienić w swoim życiu powinien Go wysłuchać.
  Polecam również kazania ks.Piotra Pawlukiewicza, który również zmusza do zastanowienia się nad swoim życiem i zweryfikowania swojej wiary. Są to dwaj wielcy WOJOWNICY naszego kościoła.
  Nie wystarczy raz wysłuchać tych rekolekcji - ale po kilka razy i za każdym razem usłyszymy cos nowego. Otwórzmy serca na prawdę i chciejmy sami coś zmieniać w naszym życiu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Poruszajace Rekolekcje daja do myslenia i zastanowienia sie nad swoim zyciem Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 9. Sluchamy razem z mezem i ciagle nam malo, tekie rekolekcje powinny byc wygloszone w kazdym kosciele. Wspanialy czlowiek.
  Renata

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo dziękuję -wspaniałe rekolekcje

  OdpowiedzUsuń
 11. KIEDY KS PIOTR BĘDZIE MIEĆ W POLSCE TERAZ REKOLEKCJE?

  OdpowiedzUsuń
 12. Niestety na to pytanie nie znamy odpowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Niech będzie uwielbiony Bóg Wszechmogący ,że w swojej dobroci stawia na naszej drodze ludzi, którzy przypominają nam słowa Jezusa naszego Zbawiciela.Ludzie Ci pozwalają nam zatrzymać się i powiedzieć.Jezu Synu Boga żywego bądź moją drogą, prawdą i życiem.Strzeż mnie od sideł szatańskich i nie opuszczaj nigdy..Maryjo Matko Syna Bożego Jezusa Dziękuję Ci, że dzięki Twojej wierze i miłości Zbawienie przyszło na świat. Dziękuję,za wszystkie łaski,które Bóg mi dał w moim życiu,Niech będzie błogosławione imię Jezusowe po wszystkie dni życia mego.Niech Matka Boża czuwa nad moją rodziną ,Niech weźmie w swoją opiekę moich przyjaciół i wrogów - bo wszyscy ludzie potrzebują Bożego Miłosierdzia.Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 14. SERDECZNE PODZIEKOWANIA DLA KS.PIOTRA. ZACZALEM JESZCZE MOCNIEJ WIERZYC.

  OdpowiedzUsuń
 15. Właśnie Bóg odpowiedział do mnie przez słowa Ks.Piotra i upewniłam się, że idę dobrą drogą, jako matka. Modlę się o siły w działaniu. Miejmy więcej odwagi na co dzień, mówmy więcej o Bogu w naszym otoczeniu, w rodzinie, pracy, szkole a nawet w sklepie - wszyscy tego potrzebujemy. Uwielbiam Cię Panie. I ufam na każdy czas.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziękuję za udostępnienie konferencji, Ks.Piotra. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dopiero dzisiaj trafiłam na te cudowne nauki. Az serce rośnie. Dziękuje z całego serca.
  Bóg zapłać.
  Helena

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.