Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

30.01.2015

Nie wytyczajmy granic Nieskończonemu. - Świadectwo Aliny


  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
  Chciałam się z Wami podzielić pewną historią. Usłyszałam ją od dobrej znajomej i wiem, że jest autentyczna.
  Wielu z Nas modli się, czy to za pośrednictwem tej strony, bliskich, czy może samemu, ale czy wiemy o co się modlimy i jak wygląda ta nasza modlitwa w oczach Boga?
   Pewne młode małżeństwo bardzo cieszyło się z narodzin synka. Niestety niedługo potem ojciec rodziny zachorował. Lekarze bezradnie rozłożyli ręce, kazali przygotować się na najgorsze. Po ewentualnej śmierci tego człowieka, byt rodziny zostałby poważnie zagrożony. Tylko on pracował, żona zajmowała się malutkim dzieckiem.
  Wtedy młoda kobieta zaczęła usilnie sie modlić i prosić Boga, aby ten uzdrowił jej męża, chociażby tylko do momentu, aż ich syn skończy 18 lat. Będzie mógł  on wtedy już pracować i pomoże jej w prowadzeniu domu. I stał się cud. Choroba ustąpiła. Mąż wrócił do zdrowia i wkrótce cała rodzina zapomniała już o tamtych wydarzeniach. Minęło 18 lat, kilka dni po urodzinach syna, ojciec źle się poczuł....
   Choroba powróciła i dwa miesiące później zabrała mężczyznę z tego świata. Dopiero teraz jego żona przypomniała sobie swoją modlitwę sprzed lat. Ból po śmierci męża był ogromny, a do tego nie umiała sobie wybaczyć że wystawiła Boga na próbę, przecież mogła prosić o całkowite uzdrowienie.

   Moi drodzy, módlmy się zawsze o wszystko, dla Boga nie ma nic niemożliwego, On da nam wszystko, nigdy nie wystawiajmy Go na próbę.   

         Nie wytyczajmy granic Nieskończonemu.
 
                                              Szczęść Boże

                                                                         Wspólmodląca się Alina

18 komentarzy:

 1. Dzięki Alino za tę historię...To dla mnie w pewnym sensie "znak"...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, wiem, ze św. ojciec Pio bardzo zwracał uwagę na to by swoimi modlitwami nie ograniczać Pana Boga, mamy modlić się o "wszystko" a Bóg w Swej Mądrości zdecyduje, to świadectwo to potwierdza, Szczęść Boże.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę, napiszcie jak mam prosić Pana Boga o łaskę pracy... Każdego dnia staram się z serca Go wielbić za moje bezrobocie i proszę, aby ten stan rzeczy zamienił w dobro. Proszę, pomóżcie. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej Anetko :) Ja modliłam się wspólnie z moim ( chyba już obecnie ex-chłopakiem ) nowenną o pracę do św. Josemarii. Dodatkowo zamówiłam mszę św. Tydzień po zakończeniu nowenny mój chłopak otrzymał pracę. Co prawda strasznie na nią narzeka ale ją ma :) Życzę Ci powodzenia. Jeśli chcesz to pomodlę się też z Tobą wspólnie tą nowenną. Możemy zacząć od poniedziałku jeśli chcesz...

   Usuń
  2. Niesamowite swiadectwo ,daje do myślenia i zastanowienia się .....

   Ania gdzie mogę znaleźc tę nowennę ?

   Usuń
  3. Aniu, dziękuje z serca.
   Odmówiłam 2 nowenny pompejańskie, odmówiłam tę nowennę do Św. Josemarii, 30-dniowe nabożeństwo do Św. Józefa i wiele innych. Została odprawiona Msza Św. w intencji właśnie znalezienia pracy... Wysyłam CV i... Nic, cisza, zero reakcji. No, chyba, że nie są zainteresowani.
   Od poniedziałku rozpocznę tę nowennę. Dziękuję za wsparcie

   Usuń
  4. To ja się od poniedziałku będę modliła z Tobą. Będzie dobrze zobaczysz...:) W jedności siła.

   Usuń
  5. Aniu, z serca Bóg zapłać.

   Usuń
 4. Dziękuję Ci Alinko za to świadectwo, tak często nie zastanawiamy się o co prosimy naszego Pana Boga.Szczęść Boże !

  OdpowiedzUsuń
 5. Możesz modlić się nowenną pompejską i nowenną do św.josemarii o pracę ja tak wymodliłam prace siostrze.
  a mi może ktoś podpowie jak formuowac intencje w nowennie pompejskiej czasami nie wiem już o co mam się modlić moich rodziców zniewala wrogość, nienawiść żal złość, przekleństwa, wzywanie diabła, juz modliłam sie o przemiane o uwolnie nie od działania diabła ale narazie tak sie nie stało co gorsze cierpi brat bo rodzice niecha aby ożenił się ze swoją narzeczoną boje się o brata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym się pomodliła "O łaski potrzebne moim rodzicom i rodzinie"... Bóg i NMP chyba najlepiej wiedzą co Was gryzie i czego w tej sytuacji potrzebujecie...
   Jakiś rok temu modliłam się NP w podobnej intencji i kłótnie z poziomu 100 spadły do poziomu 1...:)

   Usuń
 6. Bardzo dziękuję za podpowiedź:)już różnie formuję intencje i sama nie wiem już jak, masz rację Bóg i NMP wiedza najlepiej co zniewala rodziców, co brata,Sytuacja jest okropna ciągnie się kilkanaście lat a w tej chwili cierpi na tym brat jest smutny bo chciałby po prostu założyć rodzinę i żyć normalnie.Dziś zacznę odmawiać kolejną nowennę, siostra też zdeklarowała się odmawiać NP bo jest źle tylko NMP może nasz uratować i bóg.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że dzięki tej Nowennie zacznie się w Waszej rodzinie dziać lepiej. Możesz też spróbować odmawiać codziennie " Błogosławieństwo domu" ( tekst w wersji dłuższej i krótszej znajdziesz w internecie ). Zaopatrz się też w wodę święconą i skraplaj dom od czasu do czasu. To powinno pomóc. Trzymaj się dzielnie. Powodzenia Agato:)

   Usuń
  2. Mam nadzieję, że ta Nowenna Wam pomoże. Możesz też zacząć odmawiać codziennie "Błogosławieństwo domu" ( tekst w wersji dłuższej i krótszej znajdziesz w internecie ) i skrapiać dom wodą święconą.Agato trzymaj się dzielnie :) bo wiem jak takie sytuacje domowe mogą dobijać.

   Usuń
 7. Znam Błogosławieństwo domu tylko, ze ja nie mieszkam z rodzicami , 5lat temu wyprowadziłam się po ślubie do innej miejscowości, ale zawsze przyjechać mogę odmówić modlitwę i ukradkiem skropić dom.Dziś byłam u rodziców mama smutna, brat smutny a w czerwcu chce się żenić, sytuacja nie do ogarnięcia po ludzku.Ale nawet dzis przeczytałam że Matka Boska powiedziała ze jak 3 razy odmówi się NP w jednej intencji to wysłucha ajeśli nie to zesle inne rozwiazanie także biore róząniec i będę walczyc ze złem innego wyjścia nie mam i jeszcze będe odmawiać litanie do ducha świetego osobno za mame, tatę i brata, no i wiele innych modlitw...

  OdpowiedzUsuń
 8. Błogosławieństwo domu możesz odmawiać "na odległość" zaznaczając na początku modlitwy, o który dom Ci chodzi...A co do ślubu brata to jestem pewna, że z czasem mam zaakceptuję jego wybrankę, no chyba , że jest w niej coś czego zakochany brat w niej nie widzi, a dostrzega mama. Ostatnio gdzieś czytałam świadectwo dziewczyny, która pisała, że wyszła za mąż, za kogoś przed kim przed ślubem ostrzegał ją cały czas ojciec i jak strasznie tego teraz żałuje, że nie posłuchała ojca.

  OdpowiedzUsuń
 9. Aniu, dziękuję za duchowe wsparcie mnie w modlitwie :) Niech Ci Pan Bóg skutecznie i hojnie błogosławi.

  OdpowiedzUsuń
 10. prosze o modlitwe o uwolnienie mateusza z narkomanii,o przemianę jego życia,o partnerkę dla niego

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.