Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

31.12.2013

Podsumowanie Roku 2013.Strona Modlitwy Wstawienniczej przeszła w tym roku przeobrażenie. Trochę wymuszone, przez ataki i problemy z działaniem, trochę, szczególnie ostatnio, zamierzone.

  Oprócz proponowanej, wspólnej Modlitwy  Wstawienniczej w przesyłanych nam intencjach innych osób, co jest podstawową funkcją tej strony, obecnie oferuje treści takie jak: przemyślenia, opowiadania z życia, świadectwa, czy doświadczenie wiary - bliskości z Panem Bogiem, spotkanie z Biblią itp.
 Wpływ na kształt, treść strony, może mieć każdy z nas.

 Dotychczas pojawiały się czasem teksty od uczestników Modlitwy Wstawienniczej, ale było ich niestety bardzo mało. Zbyt mało.

   Jak się dalej potoczą losy Naszej strony zależy od Nas wszystkich.  Na dwoje posługi  jest sporo.
Teksty, które mamy, zapewniają funkcjonowania strony,  w zbliżonej do obecnej formie,  do ok. połowy stycznia.
  To My wszyscy, mamy, możemy mieć wpływ,  na to co się tutaj ukazuje. To zwykłe ludzkie problemy i radości są inspiracją do tworzenia wpisów.
  W zamyśle, to nie miała być strona przeróżnej mądrości,  zaczerpniętej z Internetu, ale strona ludzkich  mówiących  serc.
 Nasze serca i serca tych, którzy się odważyli napisać na stronę, starają się mówić. Ale to mało.

  Każde pojawiające się słówko, choćby  w komentarzach, jest potrzebne, zarówno dla tych, którzy napisali i dany temat poruszają, jak też tym którzy czytają, a temat ich dotyczy.  Piszący  widzą wówczas cel i sens pisania. 
 Tak jak było napisane w pierwszym wpisie na stronie. Możemy szukać pomocy, ale też, sami  być pomagającymi.
Pisanie jest od serca dla serca. 
Radością jest, kiedy widać, że jest to potrzebne.
Nie zabiegamy o tanią popularność. Chcemy być dla Ciebie.

  Strona w nowej formie działa od października, mamy nadzieję i liczymy na dalszy jej rozwój.
Również na Wasze otwieranie się i współtworzenie.
 Prosimy też o sugestie co powinna, czy mogłaby zawierać. Najchętniej z deklaracją współudziału, a nie tylko podsunięcia pomysłu.

Obecnie, zadeklarowanych  osób modlących się jest  411.
Na FB również jesteśmy i mamy tam już prawie 700 polubień.
 Jest to grono serc  z którego może wyjść słowo....

  Dziękujemy Wszystkim, którzy  są z nami, którzy służą nam i przesyłającym swoje intencje, swoją bezinteresowną modlitwą.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy odważyli się i napisali swoje świadectwo życia.

 Dziękujemy również tym, którzy zdecydowali się napisać swoje przemyślenia, o tym, co ich w życiu spotkało, dotknęło, co szczególniej przeżyli, o swoich relacjach z Panem Bogiem. 

Dziękujemy Wam za to, że Jesteście.

  Panie Boże, bądź pochwalony za wszelkie dobro, które, wierzymy w minionym roku zrodziło się z Twojej Łaski,  za naszymi modlitwami w przekazywanych nam intencjach. Za wszelkie dobro, zrodzone za pośrednictwem tej strony.
  Prosimy, Błogosław nam wszystkim w dalszej modlitewnej posłudze, jak też w posłudze słowa i zaangażowania na stronie  Modlitwy Wstawienniczej. Chroń nas i naszych bliskich od wszelkiego złego.
Amen.

  Aneta i Sławek

4 komentarze:

 1. Serdecznie , serdecznie dziekuje Slawkowi, Anecie za prowadzenie tejze strony .
  Jest wieke slow podziekowania lecz slowo plynace z serca dziekuje niech bedzie wyrazem podziekowania .
  Wszystkiego dobrego zycze wam wszystkim i niech sie spelnia wasze modlitwy i prosby do Pana naszego Boga
  Martin z Stuttgartu

  OdpowiedzUsuń
 2. Bogu niech będą dzieki że udzielił Wam łaski prowadzenia tej strony i jednoczenia nas we wspólnej modlitwie.
  Nasz ukochany Bóg w Trójcy Jedyny obiecał, ze nigdy nie odmówi słusznej prośbie gdy dwoje ludzi gorąco o nią prosi. Mamy już setki modlacych- to jest pełny kosciół ludzi-teraz tylko wzmocnić modlitwy aby były bardziej gorące. Z płaczem wołajmy do Jezusa i Maryi o nawrócenie grzeszników, o ratowanie kapłanów, o ratowanie w nałogach, o uzdrowienia w chorobach, o pomoc dla ubogich, o uwolnienia zniewolonych, Nie starajmy się być politycznie poprawni w modlitwie tzn nie ukrywajmy intencji tyypu ...pomódlmy sie w intencji Bogu wiadomej, Krzysio
  Ponawiam moja prośbę i teraz mam nadzieję już nieocenzurowaną,

  Módlmy się, z płaczem wołajmy o nawrócenie kapłanów, którzy prześladują wiernych Tradycji i nauczaniu Papieża klękając do Komunii.
  Komunia na rękę jest większym złem niz aborcje... takie miała przekonanie Bł Matka Teresa i ja osobiście.
  Kościół naucza klękać do Komunii. Komunia na rękę nie jest z nauki Kościoła. Sami możecie zgadnąć skąd pochodzi.
  http://StanPiasta.com Ottawa
  Na mojej stronie daję świadectwo o sobie więc wiem o co proszę szczególnie dla Kanady.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałam się podzielić, tym że właśnie wróciłam ze Mszy na którą się spóźniłam ale to dlatego że miałam iść do Św. Anny, ale bilet miesięczny mi się skończył... i cieszę się bo widziałam wiele dobrych znaków, było dużo dzieci, mojej Eucharystii dopełniła Eucharystia ze śpiewem kolędy dziewczynki obok-poczułam działanie Ducha Świętego i oby Panie Jezu jak najdłużej we mnie zostało... Dzisiejsza Msza była wyjątkowa nie tylko dlatego, że noworoczna, ale że z dzieciaczkami, które kocham ponad życie (bo kiedy usadowiłam się na miejscu okazało się że obok straszliwie ruchliwego ancymonka, który obszedł i wyklękał klęcznik na którym zwracałam się do Ciebie - więc siedział i kleczał z jednej i z drugiej strony, dla mnie to taki mały cud)Boże. Dziękuję ci Jezu także, że obdarowałeś mnie łaską o którą usilnie prosiłam...Do Siego Roku, Iwona

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego,Błogosławionego 2014 roku dla Wszystkich Wspolmodlacych,którzy tworzą to piękne dzieło
  Dla Anety,Sławka o mądrość,cierpliwość,Pogode Ducha
  dla tak wspaniałej inicjatywy bezinteresownej pomocy blizniemu
  obcy a jakże. Bliscy jesteśmy poprzez ta modlitwę
  Serdecznie pozdrawiam
  wspolmodlaca Beata

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.