Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

25.12.2016

Boże Narodzenia 2016 Życzenia i Kapłańskie Błogosławieństwo

   
 Szczęść Boże
   Pośród zwyczajnych nocy, nadchodzi jedna z tych nadzwyczajnych. Zwykle noc budzi w sercu człowieka niepokój, niepewność, a niekiedy lęk. To w tę Noc otrzymujemy lekarstwo na wszystkie niepokoje naszych serc. Bóg daje nam to lekarstwo w swoim Synu - daje je każdemu, kto uzna się za potrzebującego. Obyśmy potrafili w tym świętym czasie łaski stanąć przy Żłóbku z otwartym i ufnym sercem.
   Wszystkim modlącym się w Inicjatywie Modlitwy Wstawienniczej, Założycielom, Koordynatorom, Różom Różańcowym i tym, którzy "przypadkiem" trafili na stronę internetową życzę, aby Święta Bożego Narodzenia były źródłem pokoju i radości, której świat dać nie może. Niech Nowonarodzony darzy Was zdrowiem, pomyślnością i wszelkim dobrem...
 Niech Was błogosławi Bóg Wszechmogący Ojciec, + i Syn i Duch Święty. Amen. 
                                                         ks. Czesław.

2 komentarze:

 1. Drogi Księże Czesławie, bardzo dziękuję
  za Twoje słowo, Kapłańskie Błogosławieństwo,
  piękne życzenia, Bóg zapłać za obecność wśród nas.
  Życzę Księdzu dobrego zdrówka,wytrwania na drodze,którą Ksiądz wybrał, entuzjazmu
  i siły potrzebnej do głoszenia Radosnej Nowiny.
  Niech Boże Dziecię, Błogosławi Księdzu
  na każdy dzień a Maryja otacza opieką
  i wyprasza mnóstwo łask u Pana.
  Z pamięcią w modlitwie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi Księże Czesławie :) i jeszcze jedna z wielu El na tej stronie pragnie podziękować Księdzu za Jego życzliwą obecność, trwanie z nami i życzenia. Natomiast do życzeń EliB nie wiele można dodać :)... może tylko to, aby spotykał Ksiądz na swojej drodze ludzi życzliwych, może tylko to, aby Księdza słowa otwierały ludzkie serca na Pana Boga, może tylko jeszcze nasze serca przepełnione wdzięcznością za udzielane nam przy różnych okazjach kapłańskie błogosławieństwo... jak ono jest ważne i cenne, to tylko Ksiądz wie, a my wciąż zbyt rzadko prosimy kapłanów, aby nam błogosławili. Niech Najświętsza Maryja Panna nosi Księdza w swoim czułym Sercu i otacza nieustannie płaszczem swojej matczynej opieki. Szczęść Boże na wszystko co Ksiądz czyni! Z pamięcią w modlitwie:)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.