Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

11.04.2016

Cisza....


  Cisza.... bardzo lubię wczesnym rankiem, jadąc do pracy, wciągu godzinnej jazdy, zatopić się w ciszy i oddać się modlitwie. Pasażerowie siedzą senni, milczący, w ciszy, tylko monotonna praca silnika jest towarzyszem podróży. I cisza.... czasami modlitwa jest krótka, wtedy słucham tej ciszy i kiedy się skupię, słyszę chaos. Na większości uszu, słuchawki a w nich ostra muzyka, którą słyszę siedząc kilka foteli dalej. Czego tak bardzo się boimy w ciszy? Niekoniecznie każdy musi się modlić, ale czy nie byłoby zdrowiej i dla ciała i dla ducha, posłuchać właśnie ciszy? Widać, nie wszyscy tego potrzebują a szkoda.
Szczęść Boże:)
  Ania

1 komentarz:

  1. Współmodląca się Anna12 kwietnia 2016 08:54

    Masz rację Aniu. Cisza jest piękna. Ja też czasami lubię iść z psami w pola i pobyć w ciszy, w oderwaniu od tego chaosu nas otaczającego.
    A tak wielu przed nią ucieka, i jak piszesz "czego tak się boimy w ciszy?" - samotności, odrzucenia?

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.