Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

09.03.2016

Droga Krzyżowa Modlitwy Wstawienniczej. Stacja X ( Ela P. )/rzeźba W. Kos/

   Stacja X  Zdarcie szat

   Kłaniamy Ci się Panie Jezu Chryste i błogosławimy Ciebie, żeś przez krzyż i mękę swoją świat odkupić raczył. 

   Bóg bogaty w potęgę, wszechmoc i uświęcenie przynosi skarby niepojęte, aby dzielić się z każdym z nas. Po co Bóg chce się dzielić? Bóg oddaje nam swoje Bóstwo, Ciało, Serce ze wszystkimi skarbami…  
I z krzyżem… 
   Oddaje na własność, aby we wzajemnej miłości życie twoje, moje każdego człowieka mogło zjednoczyć się z Jego życiem… zamienić się z Jego życiem… aby człowiek był bogaty tym wszystkim czym Bóg się dzieli… Bóg oddaje się na własność i możesz czerpać z Jego własności dla siebie i dla innych… Jednak ty mówisz,  że jesteś za słaby, że jesteś niegodny, że nie rozumiesz i nie potrafisz…

   Uwielbiam więc Boga za swoją niemoc, słabość, za to czego się  w sobie wstydzę… i wciąż pytam siebie : czy jestem uczciwa, jeśli  uwielbiam krzyż, który wisi na ścianie i wstydzę się tego co może być odkryte we mnie … a jeśli swojego krzyża nie niosę, to czy moja modlitwa uwielbienia krzyża w świątyni jest prawdziwa? 

   Któryś za nas cierpiał rany, Jezus Chryste zmiłuj się nad nami…

                                                              Ela P.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.