Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

26.05.2023

"Wpatrujmy się w Maryję tak bardzo otwartą na obecność Ducha Świętego w codzienności."

 Ruch Rodzin Nazaretańskich diecezji warszawsko-praskiej - O współdziałaniu Ducha  Świętego i Maryi w dziele Nowej Ewangelizacji.

  W poświęconym Maryi miesiącu maju, w Dniu Matki, oczekując na Święto Zesłania Ducha Świętego, chciałem polecić rozważania, które łączą Ducha Świętego i Maryję.

  Tak, jak Maryja odczytywała natchnienia Ducha Świętego i poddawała się Jego działaniu w swoim życiu, tak i my chciejmy, i starajmy się być z Maryją, aby łatwiej nam było, życie nasze, poddać działaniu Ducha Świętego, po prostu, właściwie je przeżyć.

 Maryjo Matko - Mamusiu, dziękuję, że jesteś przy mnie.

Proszę prowadź mnie, moich bliskich i ich bliskich, oraz nas wszystkich, do Jezusa, Twojego Syna, a naszego Pana i Zbawiciela.                                                   

  Polecam rozważania:

 https://www.sluzebniczki.pl/news,uksztaltowana_przez_ducha_swietego,1218.html#

https://www.youtube.com/watch?v=VD9WHbnL-Jw

https://www.youtube.com/watch?v=cUfEjDTLWkU

                                                                  Sławek +

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.