Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

16.04.2022

Życzenia na Wielkanoc 2022r

  Drodzy Siostry i Bracia z Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej oraz Róż Różańcowych.

   Przeżywamy uroczyściej i radośniej niż w ostatnich latach Święta Wielkanocne. Mamy świadomość zagrożeń w świecie i osobistym życiu. Żyjemy jednak wiarą w naszego Pana i Zbawiciela, wierzymy w Jego Zwycięstwo. On daje nam poznać siebie. Przychodzi do nas, Pan zna nasze życie, słyszy naszą modlitwę wstawienniczą i różańcową za siebie i innych. Daje nam Siebie i daje nam radość wiary.

 

  Życzę Wam wszystkim owocnego przeżycia Świąt Wielkanocnych i Oktawy oraz Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Niech Zmartwychwstały Chrystus zatriumfuje w Waszym życiu, niech uzdrowi to, co chore i wzmocni to, co słabe. Życzę Wam żywej wiary, prawdziwej nadziei i wielkiej Bożej miłości.  Niech Chrystus Pan, Zwycięski Pasterz, prowadzi was każdego dnia...

Niech was błogosławi  Bóg wszechmogący, Ojciec i Syn +  i Duch Święty. Amen.

Radosnego Alleluja!!!

                                                     ks. Czesław Matuła

 

  Chrystus zmartwychwstał. Alleluja.

  Śmierć została zwyciężona.

 Radośnie przeżywamy Święta Zmartwychwstania Pańskiego.

  Życzę każdemu z IMW, oraz czytającym te słowa, aby Zmartwychwstały Chrystus pomógł nam pokonać wszystko, co w naszym życiu powinno być pokonane.

  Zmartwychwstańmy do nowego życia tu na ziemi, aby kiedyś doświadczyć Łaski Zmartwychwstania, którą przez swoją Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie wyjednał nam, nasz Pan Jezus Chrystus.

 Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

                                                                             Sławek +

https://www.youtube.com/watch?v=r_vvXCUsMUs

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.