Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

20.11.2015

Mimo, że trudno, warto. A chcąc być pięknym również przed Bogiem, trzeba czystość zachować do Ślubu.

  Nie do końca rozumiem ten problem, tzn. tak wielkie trudności, jakie mają bliscy sobie, młodzi  ludzie w swoich relacjach i zachowaniu czystości przed Ślubem,  którzy przecież opierają się o Pana Boga.... W moich żyłach również płynie krew, a Sakrament Małżeństwa zawarłem po... 7 latach znajomości, z moją przyszłą Żoną.... Więc trochę czasu było...  Ale takich problemów nie było.
  Ale może, to nie to pokolenie, albo zabezpieczenie przed pokusami i podszeptami szatana mieliśmy  sprawniejsze?....
Bo, że była wspólna relacja z Panem Bogiem i uczestnictwo w DA, mimo czasem trudności to ewidentny fakt.
 Chwała Tobie Panie Boże.

  Chcielibyśmy z Anetą polecić świadectwo walki o zachowanie siebie dla współmałżonka, takim, aby, gdy przyjdzie pora, ofiarować sobie, wzajemnie wszystko.
  To takie dopełnienie tematu wiary w rodzinie, który proponowaliśmy w tym tygodniu... chociaż  szliśmy drogą w jakby odwrotną stronę.

  Do młodych:
 Bądźcie Piękni dla Boga i dla siebie, a swoje tajemnice, otwierajcie wzajemnie tak, aby mogło towarzyszyć temu, na każdym etapie, Boże Błogosławieństwo, wtedy o wszystko, o czym pisaliśmy w poprzednich dniach będzie łatwiej.  
                                                      Sławek z Anetą


   I jeszcze jedno świadectwo. Tutaj jest bardziej o owocach zachowania czystości do ślubu, niż o trudnościach

 O dobrych owocach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.