Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

19.08.2015

Świadectwa pielgrzymowania.


 Trwając w pielgrzymkowym klimacie, ale powoli  kończąc temat, chcielibyśmy dzisiaj polecić  świadectwa uczestników pielgrzymek.
  
  Ci, którzy pielgrzymowali, opisują, jak wielkich zmian w ich życiu dokonał ten pielgrzymkowy trud, bo to często był wielki trud  wędrówki do Częstochowy....
   Do jakich uzdrowień doszło... i to nie tylko tych fizycznych. Główna przemiana dokonywała się w ich sercach i sercach najbliższych

http://pielgrzymkamsf.blogspot.com/p/swiadectwa.html

  Jeśli pielgrzymowałeś, na Jasną Górę, czy w inne miejsca.... może podzielisz się z nami swoim świadectwem?  Prosimy :)

                                                                            Aneta i Sławek

Jeszcze z pielgrzymkowego i maryjnego śpiewnika:

https://www.youtube.com/watch?v=_5XW4OpR7SM  

https://www.youtube.com/watch?v=vToNdYmkZK4  

https://www.youtube.com/watch?v=W3cc1r56kak

1 komentarz:

 1. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali modlitewnie mnie i Violę w drodze do Częstochowy.
  Na pielgrzymce byłam pierwszy raz, nie miałam specjalnych oczekiwań co do warunków i atmosfery, szłam ze swoimi intencjami, chciałam je donieść do Maryi i doniosłam ;-)) choć gdybym powiedziała, że było prosto, łatwo i przyjemnie to bym skłamała..do tej pory bolą mnie stopy,
  dla mnie pielgrzymka, droga to jedna wielka nauka pokory, nauka wyciągania ręki z prośbą o pomoc i nauka przyjmowania jej z wdzięcznością..
  i nauka, że bardzo ważny w życiu jest cel, do którego dążymy..bo tylko wtedy potrafimy pokonywać trudności i iść dalej, cel w życiu kieruje nasz wzrok przed siebie, w przyszłość a nie do tyłu..

  jeszcze raz dziękuję na modlitwę ;-)
  AniaM

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.