Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

18.08.2015

Dziękuję.... Dziękujemy :) :) :)   Z wdzięczności Bogu.
.... i Tobie, dlatego, że jesteś w tym miejscu :) :) :) +

https://www.youtube.com/watch?v=FZL9tOVb5f0 

https://www.youtube.com/watch?v=dhPoNkp3AuY

2 komentarze:

 1. Pięknie wyśpiewana wdzięczność Bogu:)
  Mój Boże dzięki, za ciepło, słońce ,ptaków śpiew , światło gwiazd,ciemną noc i jasne dni, za Marcina :) i za Ciebie, za Ciebie też... za wszystko DZIĘKUJĘ CI !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również dziękuję Ci Panie za wszystko a zwłaszcza za to gdzie akurat jestem, za Twą bliskość i obecność Panie, za moją ukochaną Żonę Edytę, za Miłość Naszą i Jej kryzys bo bez tego nie byłoby mnie przy Tobie tak blisko.
  Dziękuję Ci Panie za Nas tutaj się współmodlących bo bez Was (Nas) pewnie też by mnie nie było tak blisko Naszego Pana.
  Jest jeszcze mnóstwo wszystkiego za co z całego Serca dziękuję Ci Panie ale żeby także inni (inne Rodziny) mogły Panu Bogu dziękować proszę Nas wszystkich o modlitwę w Nowennie za Rodzinę, którą znajdziecie na tej stronie: https://spm.org.pl/index.php/nowenny/nowenny-2015/nowenna-za-rodzine
  i proszę przekażcie tą informację dalej aby było Nas jak najwięcej

  Dziękując Panu Bogu za wszystko pozdrawiam Was serdecznie :)
  z Panem Bogiem +

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.