Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

15.05.2015

Duch Święty Tematem Tabu ? 1. Zbliżamy się dużymi krokami do Dnia Pięćdziesiątnicy. To dobry czas, aby bliżej poznać Jedną z najbardziej tajemniczych Osób Trójcy Świętej.
Co tak naprawdę wiemy o Duchu Świętym? Kim On jest dla nas?

  Ks. Piotr Pawlukiewicz w swoim kazaniu pokazuje nam jak ważny powinien być Duch Święty w życiu człowieka. Jak wiele zależy od otwarcia się na Jego działanie, że nie można pomijać i zapominać o Jego istnieniu.
 Zapraszajmy zatem w każdej chwili naszego życia, Ducha Świętego, prośmy Go o wszelkie łaski. Otwórzmy nasze serca, aby mógł w nas działać.

   Nowenna do Ducha Świętego

2.  Zainspirowani i przynagleni  komentarzami pod poprzednim wpisem, jak również słowami na naszym Forum, chcielibyśmy skierować  nasze drugie zaproszenie.
   Czas  nagli, dlatego czynimy to razem z powyższym.
  Dotyczy ono podjęcia; przez chętnych w ramach MW i gości naszej strony…  i to od dzisiaj, wspólnej Nowenny do Ducha Świętego.
     Módlmy się w intencjach Kościoła, Ojczyzny naszej - w ten ważny czas, polecajmy też, wspierając się modlitewnie,  nasze intencje i nas samych.
   Aby światło Ducha Świętego oświeciło wszystkich polecanych i nas samych tak, abyśmy owoc przynosili i oby ten owoc był zawsze dobry.
   Tekst nowenny znajdziemy np. pod poniższym linkiem. Zapoznajmy się ze sposobem odmawiania Nowenny.

http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=262&doc=198

                                      Zapraszamy do modlitwy 
                                          Aneta i Sławek                                                          

  Homilia Ks. Pawlukiewicza W lekkim powiewie przychodzisz do mnie....
Przyjdź Duchu Kościoła....
https://www.youtube.com/watch?v=fR3w31S4ek8    

https://www.youtube.com/watch?v=dXtQLgrvNto


3 komentarze:

 1. Świetna inicjatywa. Od 2 albo 3 lat odmawiam Nowennę samodzielnie ale przecież w grupie raźniej no i łaski można wymodlić obfitsze...

  OdpowiedzUsuń
 2. Duchu Święty do nas przyjdź
  Ogarnij nas swą mocą
  Przytul nas do serca Twego
  Dotknij swą miłością
  Prowadź nas drogami miłymi Bogu
  Przyjdź Duchu Święty, Przyjdź Duchu Święty...
  Oddajemy się Tobie Jezu.
  Oczyść nas ze wszystkiego co nie jest od Ciebie
  i ochrzcij nas w Duchu Świętym.
  Dziękuję Ci i wierzę, że to się stało.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obudzić się , dostrzec sedno wiary, nie stać w miejscu i pożegnać swoją pozorną religijność, zacząć żyć Bogiem, Jezusem, Duchem Świętym, otworzyć swoje serce, nie analizować, nie próbować zrozumieć, przyjąć go , narodzić się na nowo i pozwolić aby przemienione zostało nasze serce, nawrócić się ponownie, ruszyć z miejsca i zacząć owocować !

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.