Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

11.01.2015

Forum Modlitwy Wstawienniczej.
  Witamy wszystkich członków Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej, jak również Gości naszej strony.

   Cieszymy się z odzewu jaki ostatnio miał miejsce na stronie Modlitwy Wstawienniczej....  Mamy na myśli komentarze do tekstów: Dziękujemy i zapraszamy,  szczególniej do Poznajmy się. Skąd jesteśmy :) , bo tam jesteśmy wszyscy, oraz Księgę Gości.
  Zapraszamy nadal do wpisywania się  :)

   Ten dość wzmożony odzew, przyczynił się do tego, że postanowiliśmy podzielić się z Wami pewnym pomysłem, który od jakiegoś czasu zaprzątał nasze myśli.
 Dotychczas, sugerując się ilością komentarzy we wpisach, czatem, który kiedyś nie wypalił, czy inną aktywnością, wątpiliśmy w jego sens....

    Wasz odzew na apel Ani i nasz, w tym treść niektórych komentarzy, pokazały nam, że może warto ten temat poruszyć i jeśli będzie zainteresowanie, spróbować zrealizować....

  Chcielibyśmy jednak najpierw Was zapytać o zdanie i przeprowadzić sondaż. Pokazałoby nam to, czy jest zainteresowanie tą sprawą, bo wszystko co robimy jest dla Was.  Bez Was, bez Waszej aktywności, to sensu nie będzie miało.

   Ta myśl to FORUM, gdzie można by podyskutować na różne tematy, podzielić się tym co nas nurtuje, zapytać, odpowiedzieć... wymienić się zdaniem... Wiara, modlitwa, nasze miejsce w Kościele, wybory, problemy życiowe...  
Można też będzie być nawiązać jeszcze bliższe relacje... może nawet  przyjaźnie.

  Spotykamy się nieraz, w intencjach, z osobami, które czują się samotne, zagubione, a Forum, może, pomogłoby niektórym, choć na chwilę o tej samotności zapomnieć.
Człowiek jest dla człowieka i mamy nadzieję, że w związku z tym, jedni pomogą drugim tę pustkę wypełnić.

  Modlitwa, wypowiedzenie się, kontakt z drugim człowiekiem... to coś, co możemy Wam umożliwić, zaoferować, ale, jak to będzie funkcjonowało, to zależeć będzie tylko od Was i od tego, czy będzie zainteresowanie tą formą kontaktu.  Po prostu od Waszego zaangażowania.

  W zamyśle naszym jest bowiem to, że Wy będziecie głównymi współtwórcami Forum, a my ze względu na szczupłość naszych sił i coraz bardziej napięty czas,  będziemy raczej tylko, choć nie wyłącznie, czuwać nad prawidłowym działaniem tej formy wypowiadania się i kontaktu.

  Prosimy o komentarze pod tym tekstem i ustosunkowanie się do naszej propozycji.

  Po prawej stronie naszej strony, znajduje się ankieta z zapytaniem o to, czy to Forum ma powstać, czy nie. Prosimy o oddanie tam swojego głosu.
  Jeśli okaże się, że zainteresowanie jest duże, to my postaramy się o utworzenie go dla naszej strony Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej.
  Zarówno dla członków naszej modlitewnej wspólnoty, jak również dla wszystkich naszych, zainteresowanych Gości.

                                                                            Aneta i Sławek

36 komentarzy:

 1. Jestem za. Właśnie tego mi brakowało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Współmodląca się Anna13 stycznia 2015 10:36

  Prześwietny pomysł !!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochani! 518 osób modli się poprzez IMW, 71 zostawiło ślad w akcji poznajmy się, 20 wzięło udział w ankiecie dotyczącej forum z czego 3 zostawiły komentarz pozytywnie odpowiadający na nową inicjatywę naszej strony- pozwalam sobie tak nazwać naszą stronę- osób modlących się wstawienniczo. Święta dawno za nami, zbudźmy w sobie pragnienie tworzenia czegoś służącego dobru! Proszę Was, nie tłumaczcie się np brakiem czasu, bo to bajki. Jedyne co dał nam Bóg na własność to właśnie czas! Postarajmy się wykrzesać z siebie coś dla innych. Uwierzmy, że możemy z Bożą pomocą, być dla innych prawdziwym wsparciem! Zróbmy to razem! Szczęść Boże!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu
   Pochylam głowę i całuję rączki.
   Jakie kwiaty lubisz?
   Masz ode mnie całe naręcze.

   Dziękuję :) :) :)

   Sławek

   Usuń
  2. Dziękuję za pomysl. Czy forum będzie sluzylo-zobaczymy w przyszłości.Nawt jeśli posluzy jednej osobie-będzie warto.Pozdrawiam!

   Usuń
  3. Uważam ze to świetny pomysł. Dzielenie się ze sobą swoimi odczuciami i doświadczeniem bardzo ubogaca. A pozatym to otwiera bardziej na ludzi:) jestem za pomysłem.

   Usuń
 4. Bardzo dziękuję za inicjatywę powstania tej strony a także za prowadzenie jej. Odkąd jestem w grupie osób współmodlących się wiem, że jestem komuś potrzebna a także prosząc o modlitwę jestem wspierana przez inne osoby. Między nami nieznanymi przecież osobami tworzy się swoisty most modlitwy i więzi duchowej. Chciałam już wcześniej o tym napisać ale nie wiedziałam jak się do tego "dzieła" zabrać, a ta strona umożliwia taka forme kontaktów między nami. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała inicjatywa. Z pewnością zaowocuje :) Jeśli mogę jakoś pomóc- jestem do dyspozycji. Współmodląca Ilona (ilonasn-76@tlen.pl)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem jak najbardziej za :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Popieram pomysł i postaram się uczestniczyć w rozmowach:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dobry pomysł,który popieram w całości.!

  OdpowiedzUsuń
 9. To fantastyczny pomysl. Czegos takiego wlasnie mi brakowalo... Dziekuje i wszystkich serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Popieram pomysł i postaram się uczestniczyć

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny pomysł, popieram

  OdpowiedzUsuń
 12. Nowy project bardzo ciekawy,bedzie laczyl ludzi I zachecal do wymiany mysli miedzy soba.Popieram

  OdpowiedzUsuń
 13. Również jestem za powstaniem tego forum. Mam nadzieję, że pomoże ono wielu osobom w potrzebie i nie tylko.

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam, to swietny pomysl i uwazam ze jest potrzebne, popieram

  OdpowiedzUsuń
 15. Sueper pomysl. Jestem jak najbardziej na tak.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jestem ostrożnie za . Wszelka dyskusja wprowadza napięcie, może rodzic również spory. Czas pokaże , co z tego wyniknie, najważniejsza jest Wasza inicjatywa służenia modlitwą . Każdego dnia z Wami w modlitwie Maria.

  OdpowiedzUsuń
 17. Tak, jak Maria - jestem ostrożnie "za". Też uważam, że najważniejsza jest szczera modlitwa. Cała reszta jest tylko dodatkiem, być może potrzebnym i przydatnym, ale tak naprawdę - czas to zwreyfikuje.

  OdpowiedzUsuń
 18. Myślę, że to dobry pomysł, myślę, że warto spróbować:) Pozdrawiam
  Bożena

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo dobry pomysł 😊

  OdpowiedzUsuń
 20. witam wszystkich. Uważam że forum to fajne rzecz. Można spróbować
  Pozdrawiam Bożenka PZ.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jestem za bardzo dobry pomysł

  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 22. Dziękujemy wszystkim, którzy w komentarzu wyrażają swoje zdanie na temat Forum, jak również tym, którzy biorą udział w glosowaniu.
  Dziękujemy za ożywienie tego co się dzieje na Naszej wspólnej stronie :)
  Aneta i Sławek

  OdpowiedzUsuń
 23. Bardzo dobry pomysł ,Pan Jezus posyłał swoich uczniów po dwóch aby nie byli samotni ,my nie widzimy się ale możemy podyskutować Arek

  OdpowiedzUsuń
 24. Jestem za. Dziękuję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Alicja - współmodląca18 stycznia 2015 21:52

  Witam wszystkich !!!
  Myślę, że to dobry pomysł, jak będzie w rzeczywistości - czas pokaże. Jestem za....
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 26. Jestem za . Dziękuję i jestem przekonany że to właściwa droga .
  Piotr

  OdpowiedzUsuń
 27. Popieram pomysł. Możemy się wspólnie wspierać nie tylko modlitwami ale również rozmową.
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 28. Jestem za, jak najbardziej!

  OdpowiedzUsuń
 29. „Gdy się modlicie nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swojej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec Twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie” (Mt 6, 5-8) Ten fragment Ewangelii wg św.Mateusza jest znany a te słowa : "wejdź do swojej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu.
  " jakoś są mi szczególnie bliskie. Jest nas - 518 osób modli się poprzez IMW- jak napisała Ania. Ilu jest wytrwałych, którzy poczuwają się do odpowiedzialności służeniu drugiemu , który jest w potrzebie. Tego nie wiem. Wiem, że kiedy byłem w potrzebie i potrzebowałem wsparcia to je otrzymałem . Dziele się tym bo może o to chodzi aby się dzielić. Jestem za.

  OdpowiedzUsuń
 30. super pomysl ,jestem na tak

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.