Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

23.12.2014

Życzenia Agnieszki
    Siostro i Bracie!
  Zatrzymaj się na chwilę…I przyjmij życzenia bożonarodzeniowe od tej, która poza Ojczyzną  ciałem, a w Ojczyźnie duchem…

  Wiele słów istotnych pojawiło się na naszej stronie w okresie adwentowym. Moje życzenia będą nawiązywały do nich, bo były to słowa  ważne i piękne, i do treści zawartych w polecanych konferencjach, kazaniach, pieśniach zapisanych  na współczesnych „nośnikach informacji”…
  Wszystkim, którzy służyli nam w tym czasie oczekiwania-Bóg zapłać!

  A gdy pierwsza gwiazda zaświeci na niebie i nieobecnych pojawią się cienie, uwierzmy, całym sercem, raz jeszcze, w to niezwykłe Boże Narodzenie! I w tym wszystkim, co życie nam dało, spróbujmy pokochać siebie… Kochajmy siebie!
Kochajmy tych, co obok nas są jeszcze… Nieśmy pomoc serdeczną tam, gdzie jej najbardziej potrzeba.
Na tyle, na ile naszej wiary, oczekujmy Jedynego i prawdziwego Światła, które zapłonie dla nas w betlejemską noc. I nie dajmy sobie odebrać…pewności serca!

 „Niech gwiazda wiary prowadzi również i nas, a my-pewni -idziemy za jej światłem drogą, która prowadzi nas do Boga, do Jego ojczyzny tak, jak i święci Mędrcy, prowadzeni przez gwiazdę, symbol wiary-dochodzą do upragnionego miejsca”.
                                                        (Ojciec Pio, Epist,IV,s.886.Tl.o.S.Kafel)

Radości w oczekiwaniu, trwaniu i świętowaniu!
                                                                                        Agnieszka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.