Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

7.10.2014

Mija rok. Radujmy się.  Tak się złożyło, że jakby podtrzymując temat radości, zapoczątkowany wczoraj przez Elżbietę, chcemy dzisiaj, ucieszyć się z Wami minionym rokiem działania w nowej formule strony Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej i jej profilu na Facebooku.

  Zaczynając 7 października 2013r, mieliśmy pomysł i materiał na ok. 3 miesiące….
  Dzięki włączaniu się Osób, które są w Modlitwie Wstawienniczej, czy też tylko zawitały na naszą stronę, rozpoczynamy dzisiaj, bez notowania w minionym czasie zastojów na stronie, drugi rok naszego funkcjonowania.
   W sumie, na łamach naszej strony, ukazały się teksty 32 osób. Niektórzy zagościli jednorazowo, ale niektórzy pojawili się i starają się współtworzyć i ubogacać swoim słowem, stronę Modlitwy Wstawienniczej sukcesywnie.
  
 Dziękując wszystkim, chcielibyśmy tym Osobom szczególnie podziękować.
  
  Aniu, Jolu, Elizo, Joanno, Agnieszko, Elżbieto… Panie Boże zapłać za Wasze serca, za Wasze słowa, które dałyście nam Wszystkim.
Podziękujmy Im Wszyscy i polećmy wszelkie Ich sprawy Panu Bogu.
  
 Dziękujemy równie gorąco wszystkim Osobom, które przesyłały do nas, jakże ważne słowo swojego świadectwa….  Panie Boże zapłać i prowadź.
 Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli  do Nas, powiększając liczbę osób modlących się w przesyłanych intencjach…. Panie Boże zapłać.
  Dziękujemy tym, którzy są z nami na Facebooku.  Panie Boże zapłać.

 Zachęcamy jednocześnie, tak jak modli się i również zachęca Elżbieta do włączania się w dalsze współtworzenie strony Inicjatywy Wstawienniczej. Zachęcamy te Osoby, które się z nami modlą, ale również inne, które po prostu z nami są.
   Krańce Świata zachęcamy również do współtworzenia.
  
  My tam w większości, zapewne nie będziemy, a Wy tam już jesteście….  Zapraszajcie nas do Siebie.  
 My zapraszamy Was do nas.
  
  Panie Boże za wstawiennictwem  Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, naszej Patronki, przyjmij dziękczynienie nas wszystkich, za to, że zgromadziłeś nas w tej Modlitewnej Wspólnocie.  Dziękujemy za miniony rok w nowej formule. Za wszelkie wymodlone Łaski, za wszelkie dobro w naszym życiu i ochronę przed złem.
  Prosimy zachowaj nas na drogach Wiary, odpowiedzialnego, modlitewnego posługiwania innym, oraz w dzieleniu się z innymi przez danie cząstki siebie, również przez słowo na stronie Modlitwy Wstawienniczej.
 Zawsze wedle Woli Twojej i w Twoim Duchu.
   
   „Prowadź nas, Panie, swą drogą odwieczną.”
    
  Najświętsza Maryjo Panno Różańcowa, Święty Ojcze Pio, Święty Janie Pawle II i wszyscy święci módlcie się za nami.

  Szczęść Boże wszystkim.

8 komentarzy:

 1. Serdeczne G R A T U L A C E z okazji Jubileuszu-roczku :)
  Bardzo, bardzo dziękuję Panu Bogu, za Was kochani Administratorzy-Mariuszu, Anetko, Sławku.
  Dziękuję że każdego dnia, dzięki Wam, wspólnie możemy zanosić do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękowania za otrzymane łaski, że możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie sami.
  Dziękuję również Wam kochani Współmodlący za dar modlitwy i wspólną obecność duchową, za każdą ,,zdrowaśkę,, świadectwo, Słowo Boże...
  Niech Dobry Bóg Błogosławi i obdarza łaskami, nas i naszych Bliskich.
  Czuwaj nad nami, najlepszy Ojcze, abyśmy żyli jak Twoje dzieci.
  Pozdrawiam cieplutko całą modlitewną Rodzinkę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję + ;-)

  Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdeczne dzięki za to że jesteście już rok!
  Ostanie moje lata to jeden smutek i przygnębienie. W kłopotach prosiłam za Waszym pośrednictwem o modlitwę. Poczułam pewnego dnia ogromna ulgę, wiarę że dam radę wszystko przetrwać.Uświadomiłam sobie że nie jestem sama. Mam Was! Wasza pomoc jest nieoceniona. Moje kłopoty zaczynają się rozwiązywać jak pogmatwane węzełki.To dzięki Waszej modlitwie i Dobremu Bogu, który ją wysłuchuje. Chcąc "spłacić swoje zobowiązanie" weszłam w szeregi Wspólnoty Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej. Modlę się gorąco za wszystkich potrzebujących i współmodlących. Dziś rano wstałam i byłam uśmiechnięta po raz pierwszy od baaaaaardzo dawna. Sprawdziłam e-pocztę, a w niej znalazłam.......co? R o z w a ż a n i a o r a d o ś c i ! Czy to nie jest cud?
  Uśmiecham się do Was i serdecznie pozdrawiam.
  TRWAJMY W WIERZE!!
  Elżbieta Maria.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panu Bogu Chwała, a Tobie Elu Marysiu Dzięki. :)
   Nie bój się uwierzyć w cud.
   Uśmiechnij się.

   Sławek

   Usuń
 4. Szczęść Boże Wszystkim :):):):):):):):) pozdrawiam serdecznie :)...najserdeczniej…a Ciebie Elu Marysiu tak jakoś szczególnie w tej chwili, bo twoje słowa mnie poruszyły :)... i zobaczcie wszyscy w jakim to Towarzystwie obracamy się :)…Świętych Obcowanie :) ... i niech Ci, którzy rzadziej wchodzą na stronkę, robią to częściej w miarę możliwości :) ... bo sami zobaczcie : jedni się za nas modlą, drudzy zabierają nas na pielgrzymkę :)... jeszcze ktoś podzieli się dobrym słowem :)… albo o czymś przypomni, albo coś nowego powie :) to jakby inny świat i niezupełnie wirtualny :) ta Nasza stronka Modlitwy Wstawienniczej :)... bezinteresowność, dobroć , czułość, troska o innych :) ileż może się w człowieku odkryć dobra :)... a dobro i radość są w każdym człowieku, tylko niejednokrotnie zagruzowane… z powodu jakiegoś braku... ktos powiedział, ze tam gdzie cierpi człowiek kiedyś zabrakło miłosci... i to nie żadne samochwalstwo Nas co ja tu wypisuję tylko dzielę się z Wami tym co na tej stronce widzę, a tak pomnożone przez 486... :)….

  .... siejmy dobro i radość wokół siebie, a przez to czyńmy miejsce Bogu, który jest Miłością, który jak żebrak staje przed człowiekiem i prosi, aby wział tą Miłość do siebie, a w zamian oddał swoje serce :) …siebie całego :) Bóg żebrze u nędzy ludzkiej o Miłość i oddanie :)... czy czujecie tę proporcję ? :) … ta myśl zawsze, w każdej sytuacji rzuca mnie na kolana , a serce przepełnia niepojętą radością :) i uświadamia wciaż na nowo, że dlatego właśnie przykazanie Miłości, dlatego jest powiedziane, że jeśli miłość mieć będziemy to wszyscy nas poznają, że Jego jesteśmy :) … trudne, ale jakie piękne i porywające :)... zafascynować się Bogiem Wszechmogacym :) i szukać Go każdego dnia w swoim życiu takim jakie ono jest, wciaż na nowo, szukać w każdym spotkanym człowieku :)... a Jan Pweł II powiedział, że nawet jeśli nikt od nas niczego nie wymaga to sami wymagajmy od siebie ;) …

  Pan Bóg Wszechomogący, który ma moc, dając Siebie, uczynić serce człowieka spokojnym i radosnym wobec największych trudności :)… ilekroć wchodzę na tę stronkę, a czynię to conajmniej dwa razy dziennie :) , tak na chwilkę :) raz aby sprawdzić co się tu dzieje, kto czym się chce podzielić :) dla budowania naszej Rodzinki :) a drugi żeby podesłać intencje do modlitwy :) tylekroć tak sobie myślę :)... że staramy się o otwartość na obecność Pana Boga :) i wrażliwość na drugiego człowieka... no nie wiem jak Was, ale mnie ta stronka MOBILIZUJE :)... Bóg zapłać nieustanne Tym, którzy ją wymyślili i Panie Boże prosimy, niech stajemy się robotnikami w Twojej winnicy :)...

  ...widzisz Elu Marysiu jak mnie porwało pisanie z powodu twoich słów :)... Bóg zapłać i wszystkiego najbardziej Bożego już tu na ziemi jako zapowiedź nieba na zawsze :) :):)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.