Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

24.12.2014

Życzenia i Błogosławieństwo Księdza Czesława.   "Mówi bowiem Pismo: 
 W czasie pomyślnym wysłuchałem ciebie, w dniu zbawienia przyszedłem ci z pomocą. Oto teraz czas upragniony, oto teraz dzień zbawienia" 2 Kor 6, 2

   
  Drogie Siostry, Drodzy Bracia,
pragnę Wszystkim osobom związanym z Inicjatywą Modlitwy Wstawienniczej, modlącym się, przesyłającym intencje, a szczególnie Anecie, Agnieszce, Elżbiecie, Sławkowi i Mariuszowi i innym...  w taki, czy inny sposób współtworzących tę Inicjatywę, życzyć błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. 
  To co w tę świętą Noc stało się darem, tym pragnę się dzielić z Wami: Miłością i Dobrem naszego Boga, który stał się Człowiekiem w Jezusie Chrystusie - aby także Wasze oczy zajaśniały, a serca mocniej biły z radości.   Chrystus, którego największą radością jest mieszkać z ludźmi, niech Was zawsze ochrania, udziela Pokoju i Dobra, życzę również szczególnej opieki Świętej Rodziny w Nowym 2015 Roku.

   Z darem modlitwy i kapłańskim błogosławieństwem: 
W imię Ojca, i Syna + i Ducha Świętego Amen.
                                                                            
                                                                    Ks. Czesław.

1 komentarz:

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.