Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

10.12.2014

A może trzeba zacząć od początku?


  
  Chcielibyśmy dzisiaj zaproponować słowo Ks. Pawlukiewicza, (  link na końcu ) które zawraca nas co prawda do pierwszej niedzieli Adwentu... ale może trzeba nam wracać?
  
  

  Może nic się jeszcze w nas nie zmieniło?
Może to słowo  spowoduje, że coś w nas drgnie… albo drgnie bardziej?

  Dotychczas, Elżbieta prowadziła nas przez ten Adwent, poruszając wszystkie istotne w Adwencie zagadnienia, o których może często nie wiemy, albo tylko trochę.  Zachęcamy do zagłębienia się w teksty Elżbiety i czytanie ich do samego końca.

  Agnieszka przeprowadza nas przez Adwent ze Św. O, Pio, dotykając swoim konkretnym słowem tego, co może powinno być w Nas poruszone...
  Mimo trudności, które w tym czasie dotknęły Jej rodzinę, co można odczytać w Jej tekstach, trwa w głębokiej Wierze, jak też w zapowiedzianej adwentowej posłudze na naszej stronie.

  Elżbieto i Agnieszko dziękujemy za Waszą Wiarę, wiedzę, serce, które spowodowało, że dzielicie się, ubogacając nas, swoim słowem. 

 Panie Boże, prosimy, zapłać.

 Prosimy też inne Osoby o otwarcie swojego serca....
Może właśnie Ciebie?
Pomyśl o tym. :)

  Teraz zaś,  zasłuchajmy się w słowo osoby duchownej:


   A jeśli o zasłuchaniu mowa, to
przypominamy, polecane już na naszej stronie, codzienne słowo O. Szustaka, który w formie słuchowiska prowadzi nas przez ten szczególny adwentowy czas.
                                                                                      
                                                                               Aneta i Sławek       

1 komentarz:

  1. Bardzo dziekuję! Dzięki temu, że Pan Bóg ogołocil mojego męża z pracy, po raz pierwszy od dawna...bardzo dawna, moglismy czegos wysluchac razem, przemyslec i...do walki. Duch Swiety Was natchnął, że wkleiliście ten link "adwentowy".
    Błogosławionego dnia!

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.