Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

26.11.2014

Z Św. O. Pio w Adwent cz.1. Mów do mnie Panie. Chcę słuchać.

    „Bóg sprawia, że widzimy i wiemy, jak nas woła..."

    Środa, 26 listopada         
  Dobrego dnia, Siostro i Bracie!

Zatrzymaj się, posłuchaj. Pan Bóg woła. Słyszysz?

  „Bóg sprawia, że widzimy i wiemy, jak nas woła, ale my nie chcemy widzieć i odpowiadać, ponieważ podobają się nam nasze własne interesy.
Zdarza się także czasem, że człowiek słyszy głos, ale już nie zwraca na niego uwagi. Bóg jednakowoż oświeca i woła nadal. Ludzie natomiast stawiają siebie w takiej sytuacji, że już nie słyszą…
Istnieją tak wzniosłe radości i tak głębokie cierpienia, że słowo nie potrafi ich należycie wyrazić. Milczenie jest ostatecznym wyrazem tak niewypowiedzianej radości, jak i największej udręki ducha”.  (ASN,s.43)
  
   Drodzy Odwiedzający stronę Modlitwy Wstawienniczej. Rozpoczyna się powoli okres Adwentu. Chciałabym na każdy dzień przesyłać krótkie słowo ojca Pio, dla umocnienia wiary, pokrzepienia serca wraz z modlitewnym wstawiennictwem dla tych, którzy o to proszą. Pan Bóg jest TERAZ i na wieki. Spróbuj w milczeniu wsłuchać się w Jego wołanie.

Święty Ojcze Pio, módl się za nami, abyśmy umieli milczeć i słuchać!
                                                                                                                   
                                                                                               Agnieszka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.