Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

28.11.2014

Jeśli taka wola Twoja Panie  Jakiś czas temu, podczas liturgii słowa, ksiądz, który prowadził moją wspólnotę, powiedział, że Pan Bóg wie czego nam potrzeba, żeby modlić się i prosić, ale przede wszystkim dziękować za to co mamy, a nawet za to czego nie mamy. 
   Nie zawsze jest dla nas dobre to o co się modlimy. Pan wie najlepiej co i kiedy nam dać. Moja modlitwa osobista zawsze zaczyna się, bądź kończy słowami: "jeśli taka wola Twoja Panie".
   Mam tylko problem z proszeniem właśnie o rzeczy materialne dla siebie, dla rodziny, bo wiem, że ludzie zmagają się z poważniejszymi problemami i jakoś nie mam śmiałości się z tym zwracać do Pana Boga. Wierzę, że Pan wie, czego mi i mojej rodzinie potrzeba... 


                                                                                                                          Aneta

1 komentarz:

  1. Trafny wpis.Dziękuję, Aneto.Pan Bóg wie, czego nam potrzeba,najczęściej my tego nie wiemy.Twoje słowa wpisały sie w moje niedawne postanowienie,że nie będę kupować, bo chcę sobie radość sprawić.Ile z tych rzeczy tak naprawdę jest mi potrzebnych.
    Nie ma co się wstydzić prosić Pan Boga o pomoc w kwestiach finansowych.O pomoc, a dokładnie rzecz ujmując, o rozum i powściągliwość, trzeba prosić także, gdy pieniadze nie są takim problemem...I to jak jeszcze prosić!
    Dzi€ki za slowo i niech "grosya " wkiesyeni wystarcza. Daj Boze!

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.