Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

8.06.2014

Niech zstąpi Duch Twój i odnowi nas.   Kiedy nadszedł dzień Pięćdziesiątnicy, znajdowali się wszyscy razem na tym samym miejscu. Nagle spadł z nieba szum, jakby uderzenie gwałtownego wiatru, i napełnił cały dom, w którym przebywali. Ukazały się im też języki jakby z ognia, które się rozdzieliły, i na każdym z nich spoczął jeden. I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym, i zaczęli mówić obcymi językami, tak jak im Duch pozwalał mówić. Dz. 2.1-4

  Bracia:
Nikt nie może powiedzieć bez pomocy Ducha Świętego: «Panem jest Jezus». 1 Kor. 12.3b.


  Przyjdź, Duchu Święty,
napełnij serca swoich wiernych
i zapal w nich ogień swojej miłości.
  
   Proszę Duchu Święty.
Przyjdź do swojego Kościoła; Pasterzy i ludu, aby byli wierni i czuli się posłani.
Przyjdź do naszych rodzin; aby były świadczącą cząstką Miłości Bożej, dla siebie wzajemnie i dla innych.
Przyjdź do zagubionych w Wierze i wlej w nich Łaskę Wiary.
Przyjdź do tych, którzy w ogóle Cię pomijają, a nawet mają się za Twoich nieprzyjaciół. Otwórz ich oczy na Słowa Twojej Ewangelii.
 Przyjdź do naszej wspólnoty, modlącej się w Inicjatywie Modlitwy Wstawienniczej, naucz nas modlić się z Wiarą za innych.
 Przyjdź do nas, w jakikolwiek sposób współtworzących stronę Modlitwy Wstawienniczej. Proszę obdarz nas Darami Twymi. Oby nasze życie osobiste, rodzinne, zawodowe i posługa na stronie były wedle Woli Twojej.
 Amen

 Sławek 

Liturgię Słowa na Święto zesłania Ducha Świętego znajdziemy tutaj:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.