Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

25.12.2015

Boże Narodzenie 2015r. Życzenia i kapłańskie Błogosławieństwo.


   Pragnę przekazać wszystkim Uczestnikom Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej  serdeczne życzenia Świąteczne i Noworoczne. Niech Chrystus w tajemnicy Bożego Narodzenia obdarza Was wszystkich łaską szczególnej przyjaźni z sobą. Niech umacnia wiarę, nadzieję i miłość, a także obdarza łaskami potrzebnymi w osobistym i rodzinnym życiu. Niech nasz Pan prowadzi Was drogami miłosierdzia i odkrywania prawdy o naszym dziecięctwie Bożym od chrztu, jak przypomina nam to obecny Rok Jubileuszu 1050 rocznicy Chrztu Polski.     
   
  W Nowym Roku  życzę błogosławieństwa Bożego,  opieki Bogarodzicy, zdrowia, życzliwości ludzkiej oraz potrzebnych darów Ducha Świętego w pełnieniu posługi modlitewnej. W Imię Ojca i + Syna i Ducha Świętego. Amen.

                                                  Ks. Czesław

4 komentarze:

 1. Bóg zapłać Ks. Czesławie
  Błogosławionych Świąt dla Całej Wspólnoty MW,ich rodzin,Wszystkich proszących o modlitwę i Tych, którzy tę stronę odwiedzają.

  Współmodląca Jola

  OdpowiedzUsuń
 2. Gorącym sercem wołam Bóg zapłać za Ks.Czesława! Dziękuję Ks. Czesławie:)
  Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław Ks.Czesławowi, jego trudnej posłudze kapłańskiej,na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bóg zapłać :) Księże Czesławie za Księdza obecność i nieustanne błogosławienie nam i wszystkim, którzy stają na Księdza kapłańskiej drodze. Niech Miłosierny Pan wynagrodzi Księdzu wszelki trud i troskę o ludzi, o Królestwo Boże, tysiąckrotnie, i niech błogosławi na każdą chwilę życia, aby stawał się Ksiądz coraz doskonalszym narzędziem w rękach Chrystusa Pana, Kapłana Najwyższego. Szczęść Boże!

  OdpowiedzUsuń
 4. Księże Czesławie, dziękuję za kapłańską opiekę nad nami z IMW i wszystkimi wiernymi, jakich Bóg stawia na Księdza drodze, przede wszystkim dziękuję za wyjątkowy, piękny dar ze swojego życia i poświęcenie go w służbie Bogu i nam - błądzącym ludziom, byśmy nie zginęli, ale mieli życie wieczne.
  Nieustającej opieki, błogosławieństw i darów Wszechmogącej Trójcy, Matki Kapłanów, Świętych Patronów, wspaniałych owoców posługi kapłańskiej w Nowym Roku, Księże Czesławie.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.