Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

25.12.2023

Boże Narodzenie 2023 r.

+

Boże Narodzenie...

  Corocznie wyczekiwany czas.

Czas, który powinien kończyć okres wyciszenia i refleksji... oraz zakupów i domowej krzątaniny - starań dla duszy i ciała.

  "Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię." Mt 11, 28

   Do stajenki podąża wielu, ale Pan Jezus zaprasza wszystkich, gdyż każdy przeżywa jakieś życiowe trudy i niesie obciążenia, które niekiedy, tylko jemu i Panu Bogu są znane.

   Na Święta Bożego Narodzenia, chciałbym życzyć każdemu z Was stałego podążania do Jezusa. W Eucharystii On czeka codziennie i na każdego.

Życzę stale czystego serca, aby spotkanie z Jezusem mogło być pełne.

Oby starania duchowe, podejmowane przed Bożym Narodzeniem, wydały owoc w postaci pragnienia, aby Boże Narodzenie przeżywać każdego dnia.

   Panie Boże, proszę Błogosław każdemu czytającemu te słowa, przyciągnij go do siebie i obdarz wszelkimi Łaskami duchowymi i doczesnymi, które są potrzebne w dalszym życiu, aby dobrze przeżyć ten ziemski czas i dojść do pełnego spotkania z Tobą w Niebie.

   Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

                        Sławek + 

 

Zdrów bądź Królu Anielski

https://www.youtube.com/watch?v=JF6SCqaUO7I


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.