Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

18.09.2015

"Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia"


  Staramy się żyć w zgodzie ze Słowem Bożym, staramy się w nie wierzyć z całych sił, ale czasem przychodzi moment próby, kiedy trzeba przed samym sobą zweryfikować swoją wiarę. Droga, którą idziemy nie jest łatwa, napotykamy przeszkody... czy nadal godzimy się na to wszystko i idziemy tą drogą? Jest trudno, może czasem dopada zwątpienie, ale idziemy. Nagle stoi mur, który wydaje się nie do przejścia i co wtedy?  
   .... Właśnie taki mur stanął nam na drodze. Teraz pozostaje tylko wiara w to, że z Bożą pomocą pokonamy coś, co na dany moment wydaje się nie do przejścia.
  Teraz już pozostaje tylko zaufać w Bożą Moc i Opatrzność. Możliwości ludzkie się wyczerpały... Będzie dobrze. Przecież wybraliśmy Ciebie i zgodziliśmy się na Twój Plan na nasze życie... Panie Boże zaufałam Ci i wiem, że nas przeprowadzisz.

  Napisałam te słowa jakiś czas temu.... 
Był mur.....
Ale z Bożą pomocą pokonaliśmy go.
 
   Chwała Tobie Panie Boże

                                                                   Aneta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.