Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

5.08.2015

Trwając dalej w pielgrzymkowym duchu.


   Wczoraj na naszej stronie zamieściłem trochę osobistych refleksji, po osobistym spotkaniu z Pielgrzymami udającymi się na Jasną Górę.  Na końcu wpisu zamieściłem  linki do dwóch pieśni, które widzę, że są nieśmiertelne....  Ja kiedyś je śpiewałem, a wczoraj  śpiewali  je Pielgrzymi…..  Trochę czasu upłynęło.:) ;)
Dla chętnych…  możemy zaśpiewać je razem. zajrzyjcie tam.   Są piękne i wymowne.

   Dzisiaj chcielibyśmy zamieścić film… jakby pielgrzymkę w skrócie.  Od momentu wyjścia z  parafialnej świątyni, aż do stanięcia przed Maryją  Częstochowską.  Link zamieszczamy na końcu wpisu.    
  Film ten kierujemy głównie do tych, którzy nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, polecamy tym którzy się wahają, tym, którzy wybierają się pierwszy raz, ale też tym, którzy pielgrzymowali, aby sobie przypomnieli chwile z pielgrzymiego szlaku….. Czyli w zasadzie wszystkim…. :) ;)
  Zaśpiewajmy też, jak wczoraj, albo wsłuchajmy się, bo dzisiaj zamieszczone piosenki – modlitwy są mniej znane, a piękne.
      
    Maryjo, Matko, prosimy wspieraj wszystkich Pielgrzymów w ich trudzie. Przyjmij każdą chwilę pielgrzymowania, jako perłę modlitwy. Oby z radością, acz nie widoczne, zdobiły wspaniałą kolią Twój Jasnogórski Wizerunek.  Prosimy prowadź wszystkie swoje dzieci i wyjednaj im w Imię Jezus u Boga Ojca Wszechmogącego morze Łask. 
                                                                          Aneta i Sławek


https://www.youtube.com/watch?v=9hyeYgzBAJ4


https://www.youtube.com/watch?v=xLckl7UhWBs

2 komentarze:

 1. dobrze obejrzeć tak radosny film dodający otuchy przed drogą ;-)
  Ania M

  OdpowiedzUsuń
 2. Pielgrzym Ania M. nam się objawiła. :) ;)
  Panie Boże proszę prowadź Anię, wysłuchaj Ją i udziel wszelkich potrzebnych łask dla Niej samej, Jej Małżeństwa, rodziny i bliskich
  Maryjo Matko wstawiaj się za Anią.
  Sławek+

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.