Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

22.07.2015

"Panie Ty Jesteś ! " Adoracja... Kilka pytań i świadectw.
  Wiara, Miłość, Modlitwa, Adoracja.

  Wierzysz, Kochasz, Modlisz się, Adorujesz ?…..  Chcesz tego, potrafisz, starasz się?

  Chcielibyśmy polecić krótki film o Adoracji i kilka osobistych wypowiedzi, świadectw na ten temat.  
Ukochajmy Jezusa i starajmy się często przebywać z Nim sam na sam…. z modlitwą serca, jak to było powiedziane we wczorajszym wpisie.
                                                                 
                                                                  Aneta i Sławek

6 komentarzy:

 1. Ponawiam zaproszenie do wspólnego uwielbienia Pana.
  Jesteśmy na stronie modlitwy. Myślę, że dobrze by było, do proponowanej modlitwy stanąć. Każdy u siebie i w swoim czasie, ale jednak sercem, pragnieniem i Miłością do Boga zjednoczeni.
  Szkoda, że tak mało Osób z tych, którzy weszli na naszą stronę do g. 9-tej, tej modlitwy zapragnęli.
  Chlebie Najcichszy, przyciągnij nas do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wierzę, Kocham, modlę się, staram się ADOROWAĆ-mogłabym częściej- za moje słabości w wierze, zaniedbania,przepraszam Ciebie Jezu.
  Dziękuję Ci Jezu za Golgotę, za Twoją Krew,
  że wziąłeś winę i karę mą,... dziękuję Ci Jezu za wszystko.
  Jezu, ukryty w Hostii.
  Wierzę w Ciebie całym sercem.
  Bądź uwielbiony, Jezu, w darze Twojej obecności pośród nas.
  a teraz zaśpiewamy :)
  Uwielbiajcie Pana ludzkich serc bijące dzwony.
  Padnij na kolana przed Nim ludu utrudzony...

  Dzięki Anetko&Sławku! Zostawiam swoje mycie okien, upss a truskawki (?) hmm jeszcze troszkę posypię cukrem i później przetworzę... pojadę na spotkanie z Jezusem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile spraw jesteśmy w stanie Jezu, rzucić dla Ciebie? Truskawki, porzeczka, kolejne pranie?.... Pan wywyższony, nasz Bóg wywyższony wśród chwał, uwielbiajmy Go....
  Niebo i ziemia, radują się Jego imieniem ! Pan wywyższony nasz Król wywyższony wśród chwał, uwielbiajmy Go !!! Uwielbiam Cię Jezu w mojej codzienności, w moich obowiązkach, w moim wolnym czasie, ogłaszam Jezu Twoje Królestwo , Twoje panowanie, Ty Jezu jesteś Panem mojej rzeczywistości, moich upadków, moich sukcesów, Ty jesteś moim Królem!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Drogi Sławku, osobiści żałuję bardzo,że nie jestem w stanie rzucić wszystkiego by móc pójść i adorować.
  Nie zawsze można robić, to, co się chce.Mi po prostu brakuje czasu, chciała bym np.więcej go poświęcać na modlitwę, niestety nie zawsze mam spokój, brak mi skupienia, Najczęściej czekam aż dzieci pójdą spać, lub wstaje wcześnie rano, i wciąż czuje niedosyt.

  Cieszę się jednak, że poruszyłeś temat adoracji, filmik był ciekawy.
  Wiem, że wszyscy wkładacie wiele czasu, pracy w istnienie tej strony.I to na pewno Bóg wam wynagrodzi, bo otwieracie nam oczy czasami nawet na rzeczy o których nie mieliśmy pojęcia.

  Pozdrawiam serdecznie, Zostańcie z Panem.

  Bożenka Pz

  OdpowiedzUsuń
 5. Bożenko Pz :) Nie martw się, że brakuje Ci czasu :) ... poniżej przesyłam link do bardzo ciekawego w moim odczuciu artykułu o komunii duchowej. Komunia duchowa jest w pewnym sensie związana z adoracją Najświętszego Sakramentu ze względu na miłość, wiarę, pragnienie bliskości Boga oraz owoce jakie może przynieść w życiu każdego kto szuka większej zażyłości z Panem. Zachęcam Ciebie i każdego do tej praktyki, tym bardziej, że jej stosowanie nie jest niczym ograniczone, a kiedy masz mało czasu takie spotkanie z Bogiem jest jak łyk świeżej, ożywczej , źródlanej wody w spiekocie i utrudzeniu, chociaż tylko łyk, ale pozwala odzyskać siły, by iść dalej :):):).

  http://pierzchalski.ecclesia.org.pl/index.php?page=10&id=10-01&sz=&pyt=479.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Elu dziękuję serdecznie. Skorzystam na pewno.

   Usuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.