Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

13.06.2015

Troska


2 komentarze:

  1. Marcinie, tak sobie myślę, że to ogromniaste SERCE to chyba PANA JEZUSA (?) a w Nim nasze małe, grzeszne serca. Szukam, szukam swojego♥, może to, może... :)
    ZOSTAŃ Z NAMI, PANIE !

    OdpowiedzUsuń
  2. +Szczęść Boże :) drogi Marcinie :) bardzo dziękuję za twoje z serca płynące wiersze... każdy z nich wymaga zatrzymania się i refleksji :) ... Marcinie :) nie wiem czy zaglądasz na stronę... Twoje świadectwa trwania przy Bogu w codzienności... takie zatrzymane chwile, które minęłyby niezauważone...:) gdybyś nie nazwał ich treści... wartości... Pan Bóg obdarował Cię szczodrze i dziękuję razem z Tobą... i z każdym, kto tu zajrzał :)... Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.