Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

8.04.2015

Wielki Post, Święta Zmartwychwstania Pana Jezusa, Święto Bożego Miłosierdzia... Czas przemiany...  Wiele osób zapewne obejrzało przynajmniej raz film Mela Gibsona "Pasja".
Myślę, że owoców tego filmu było, jest i będzie sporo.
Dzisiaj chcielibyśmy Was zachęcić do posłuchania dwóch wywiadów z aktorami, którzy mieli okazję zagrać w tym filmie.
Jim Caviezel - zagrał postać samego Jezusa. W wywiadzie, który jest równocześnie świadectwem jego wiary, opowiada o kulisach powstawanie tego filmu, jako dzieła powstającego pod wpływem działania Ducha Świętego.
Jim, mówi też o swojej wierze, o krzyżu w życiu człowieka.

  Drugi wywiad to rozmowa z aktorem Pietro Sarrubi, odtwórą roli Barabasza - kiedyś buntownikiem z dala od Boga, dziś gorliwie wierzącym.

  Usłyszymy w tym wywiadzie, jak Pan Jezus wywrócił jego życie do góry nogami. Jak jedno spojrzenie Jezusa, którego doświadczył na planie filmu, wystarczyło, aby zaczął się dziać cud nawrócenia.

Zachęcamy bardzo do wysłuchania obydwu niezwykle ciekawych świadectw.

                                                                               Aneta i Sławek

               


               

 A teraz kliknij, pomyśl i może odpowiedz na kilka pytań?

https://www.youtube.com/watch?v=uS2fWN54w2A 

https://www.youtube.com/watch?v=0eC5us-Sxu0 

1 komentarz:

  1. Uwielbiajmy Boże Miłosierdzie ! Wielkie dzięki za te świadectwa wiary szczególnie w tym czasie Oktawy i nowenny przed Świętem Bożego Miłosierdzia... módlmy się o nieustanne kroczenie drogą nawrócenia dla nas samych i dla naszych Bliskich... dla wszystkich ... abyśmy umieli żyć tą niepojętą prawdą, że Jezus Chrystus umarł na krzyżu z miłości do każdego z nas... aby każdy z nas w tym zyciu mógł uczyć się prawdziwie kochać .... :):):) Bóg zapłać!

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.