Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

19.04.2015

Uwierzmy. Pozwólmy Jezusowi dotknąć naszego serca i zabrać nasze grzechy.


 
 Aby uwierzyć w moc Sakramentu Pojednania i Pokuty, trzeba najpierw uwierzyć w Jezusa Chrystusa i zaufać w pełni Słowu Bożemu.
  Jezus przyszedł do apostołów, stanął pośród nich, pozwolił się dotknąć, jadł z nimi… aby poprzez doświadczenie obcowania ze Zmartwychwstałym, uwierzyli w słowa zapisane w Prawie Mojżesza, u Proroków i w Psalmach.

    I apostołowie uwierzyli… tak, że potem głosili z tą wiarą  słowa Mesjasza i za nią ginęli.

  My doświadczamy obecności Pana na każdej Mszy Św. w Przenajświętszym Sakramencie… wiemy już, że wszystko co było napisane, spełniło się co do joty… wiec dlaczego tak trudno nam zaufać i przyjąć słowa…  "W Imię Jego głoszone będzie nawrócenie i odpuszczenie grzechów".
 
  Może dlatego, że tak mało ciągle w nas wiary?
  A przecież, tylko Jezus Chrystus może przemienić nasze serce i tylko On może uwolnić nas od grzechów i tylko dzięki Niemu, dzięki Tobie Panie Jezu "spokojnie zasypiam, kiedy się położę, bo tylko Ty jeden, pozwalasz mi żyć bezpiecznie".
  Jak trudno uwierzyć, zaufać… jak wielka jest potrzeba studiowania dziś Słowa Bożego i modlitwa"
  Panie Jezu, daj nam zrozumieć Pisma, niech pała nasze serce, gdy do nas mówisz".
Uwierzmy jak apostołowie, doświadczmy Jego obecności w Komunii Świętej, pozwólmy dotknąć naszego serca i zabrać grzechy w sakramencie pokuty i pojednania… pokochajmy naszego Zbawiciela…

                                                                          Ania M Liturgię Słowa z minionej niedzieli znajdziemy pod linkiem: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.