Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

21.04.2015

21 kwietnia Pielgrzymka - Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Łagiewniki :)

 
  Drodzy Współmodlący się :) :) i wszyscy odwiedzający stronę Modlitwy Wstawienniczej. Siostry i Bracia w Chrystusie Panu :)

  Dzisiaj tj.21 kwietnia :) o 5.50 zabieram Was w swoim sercu na pielgrzymkę do Wadowic /ok.9.00/, Kalwarii Zebrzydowskiej /o godz. 12.00 Msza Święta, o nawrócenia / i Łagiewnik / o 15.00 Koronka/       
  Prosząc przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia, św. Jana Pawła II i św. Faustyny oraz naszych Świętych Patronów o Miłosierdzie Boże dla nas Modlących się i wszystkich omadlanych przez nas intencji.
  Wznieśmy dzisiaj szturm do nieba prosząc o nawrócenia; każdy dla swojej Parafii... oraz o ochronę przed złem dla Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej, dla nas Modlących się, naszych najbliższych, oraz dla 57 osób pielgrzymujących ze mną, abyśmy stawali się świadkami  i prawdziwymi przyjaciółmi Zmartwychwstałego Pana :)
  
 Bóg zapłać i zapraszam do  łączności duchowej  :):):) 
                                                                               

2 komentarze:

 1. Dzięki Elu*
  Serdecznie pozdrawiam Wszystkich na pielgrzymim szlaku, łączę się duchowo z Wam i przypominam tą trasę i trochę więcej rok temu :) Niech spełnią się wszystkie Wasze prośby i intencje z którymi pielgrzymujecie,wszelkich łask Bożych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Elu z całego serca za modlitwę … :) :) :) Bóg zapłać… Niech Pan Bóg wynagrodzi tysiąckrotnie…

   Usuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.