Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

23.02.2015

Modlitwa to nie zaklęcie.   Modlitwa to nie zaklęcie… to nie słowa zmieniające rzeczywistość… to czas spotkania z Bogiem, zawierzenie Mu swojego życia.   Opowiedzenie o swoich pragnieniach, potrzebach, ale i wsłuchanie się w Jego głos… szczera modlitwa to stanięcie przed Najwyższym z otwartym sercem z wiarą, że Bóg to miłość, dobro, miłosierdzie...
  Myślę, że Bóg wysłuchuje ludzi, którzy modlą się z wiarą… ale wiarą w Boga, a nie, że spełni się to o co prosimy, bo wymawiamy określone słowa przez określony czas.                                                                                                                                                      Ania M
                                                                               

1 komentarz:

  1. A Św. Maksymilian mówi tak:

    "Źródłem pokoju jest zdać się na wolę Bożą: robić, co jest w naszej mocy, resztę zostawić staraniu Bożej Opatrzności i zaufać jak dziecko Matce swej najlepszej.

    Pan Bóg nie mierzy modlitwy na metry i jej wartość wcale nie zależy od ilości odmawianych różańców czy koronek. Istotę modlitwy stanowi wzniesienie myśli i duszy do Boga.

    Modlitwą wszystko (prawdziwie pożyteczne) na pewno otrzymasz. Ale natrętnie, stale módl się; z coraz większą żarliwością. A Pan Bóg przez cię będzie cuda wykonywał."


    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.