Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

14.02.2015

Forum, tydzień obserwacji.


  Dziękujemy Wszystkim, za zainteresowanie się naszym forum, szczególnie tym, którzy nam zawierzyli i zarejestrowali się niemal w ciemno. :) ;) 
  Witamy Forumowiczów obecnych i przyszłych :) ;)... tych sondażowych…  których jeszcze wszystkich  nie ma ;)  jak również tych, trochę z boku obserwujących, jak się sprawy potoczą. 
 ...Jak można zauważyć, Nasze Forum ma obecnie formę zamkniętą, czyli przeglądać i komentować mogą jedynie użytkownicy zarejestrowani, a następnie zalogowani. 

  Jak to uczynić napisaliśmy we wcześniejszym tekście: 
 http://www.modlitwa.e.pl/2015/02/otwieramy-forum-modlitwa-wstawiennicza.html 
  Wiemy, że forma zamknięta, nie bardzo sprzyja rejestrowaniu się… 
Ale Ci którzy się zarejestrowali, chyba nie żałują…

 Inny świat… Prawda?   

  Tydzień czasu, a tu 167 postów w 43 wątkach… Porównując to z ilością dotychczasowych komentarzy na stronie Modlitwy Wstawienniczej, widzimy kolosalną różnicę… ale na ożywienie na stronie, liczymy również. 
  
  Prosimy naszych Forumowiczów, wypowiedzcie się w komentarzach do tego tekstu, żeby zachęcić innych. Początki zawsze są trudne. 
  
  Zamknięta forma forum, jest na początek dlatego,  żeby nikt z zewnątrz, nie mógł czytać naszych wpisów, czasem może bardzo osobistych. Komentarze mogłyby być wówczas różne. 
 Podmuchaliśmy może na zimne ;)  

  Żeby jednak całkiem nie pozostawić zainteresowanych bez informacji, jaka jest tematyka  forum, wchodząc na stronę główną, bez logowania, można dowiedzieć się, choć bardzo pobieżnie, jakie główne kategorie tematów tam występują. 
  Możemy jednak zmienić ustawienia i dać możliwość przeglądania wątków, ale bez możliwości komentowania, bądź utworzyć całkiem otwarte forum dla wszystkich, którzy się tam pojawią….  Chcielibyśmy jednak zapytać Was o zdanie, czy zostawić Forum zamknięte, tak, jak dotychczas, czy może wolelibyście formę półotwartą, czy otwartą. 
  
  Aby, przed wypowiedzeniem się, była możliwość porównania, prosimy w sobotę i niedzielę zajrzeć na forum w obecnej formie….  W poniedziałek i wtorek poprosimy o ponowne wejście, dla porównania tym razem. Otworzymy forum na dwa dni, a na stronie ogłosimy sondaż, jaką formułę forum uważacie za bardziej wskazaną.
  
  Korzystając jeszcze z tego kontaktu zapytamy. Może chcielibyście nam podpowiedzieć, jakie  nowe kategorie forum, których jeszcze nie ma, chcielibyście tam widzieć? 
Podpowiedzi prosimy pod tym tekstem, albo na forum, korzystając z kategorii, uwagi do nas.
                                                                    Aneta i Sławek
                                                                  

6 komentarzy:

 1. Szczęść Boże.
  Pisałam, pisałam i mi uciekło, dlatego będzie krótko :)
  Okazuje się, że forum to był trafiony pomysł. Zachęcam wszystkich obecnych do aktywności, a wahających się do odwiedzenia nas. Z pewnością zostaniecie :)
  Jestem za zamkniętą formą forum, która zapewni spokój i kameralność.
  Proponuję tematy dodatkowe "modlitwa, która w sposób szczególny stała mi się bliska, bądź została wysłuchana, święty szczególnie mi bliski" oraz "prośby o modlitwę". Wiem, że dostajemy na maila, ale może czasem będąc na forum, szybciej napiszemy, zareagujemy. Ktoś napisze prośbę, ktoś inny potwierdzi, że się modli i już człowiekowi lżej na duszy :)
  Co do uwag, to reklamy na początku po zalogowaniu. Może dałoby się je zrzucić na dół, żeby nie trzeba było ich przesuwać za każdym razem kiedy zmienia się temat. I jeszcze przy prywatnych wiadomościach, czy jest możliwość oznaczenia koperty PW jakimś znaczkiem, cyferką, która będzie informować o prywatnej wiadomości bez klikania w kopertę, przebrnięcia przez reklamy i sprawdzenia czy mamy taką wiadomość.
  To by było na tyle.
  Jeszcze raz dziękuję za modlitwę wszystkim współmodlącym, za ogromną pracę tworzącym tę stronę i forum i zachęcam do powiększenia naszego grona. Za Sławkiem powtarzam słowa "to inny świat" :)
  Z Bogiem+
  Ilona

  OdpowiedzUsuń
 2. Ilono, nie mamy mozliwości usuwania,ani przestawiania reklam. Forum jest na darmowym serwerze, który utrzymuje się z tych reklam. Co mogę doradzić? Ja korzystam z przeglądarki Google chrome i mam zainstalowany adblocker i nie pokazują mi się żadne reklamy.
  Wiadomości... powinna pokazać się informacja, "masz nową wiadomość", bądź na Twojego prywatnego maila przyjdzie ta wiadomość z przekierowaniem do skrzynki na forum.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęść Boże.
  Ja również jestem za zamkniętą formą forum. Ponieważ uważam, że łatwiej będzie się otworzyć, wyżalić, prosić o pomoc... Co innego zwierzyć się osobą z grupy modlitewnej, a co innego na ogólnodostępnym forum.
  Ja ze swojej strony prosiłabym o rozpatrzenie założenia działu, w którym będzie można zadawać pytania duchowe, jeżeli czegoś nie rozumiemy albo nie jesteśmy pewni.
  Bardzo dziękuję za założenie forum. Uważam, że jest bardzo potrzebne. Ale wymaga czasu i NAS WSZYSTKICH by się rozwinęło i by mogło w pełni pełnić swoją funkcję.
  Zachęcam wszystkich do dołączenia do nas i do aktywnego udziału. Naprawdę warto.
  Z Panem Bogiem
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęść Boże !! W początkowej fazie forum winno być zamknięte. Zapewni to klimat bezpieczeństwa dla nas, którzy przez tą formę pragniemy ubogacać się doświadczaniem duchowymi. Czas pokarze jakie będą owoce.

  OdpowiedzUsuń
 5. beniabozenka@o2.pl16 lutego 2015 11:41

  Fajnie , że jest forum.
  Mi się wydaje, że powinno być dla wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje mi się, że zamknięta, lub półzamknieta forma jest lepsza dla forum, łatwiej będzie poruszać trudne tematy, wiedząc, że przeczytają o nich tylko przyjaciele i że przyjaciele posłużą radą. Na pewno utrzymalabym zasadę, że pisać mogą tylko zalogowani uczestnicy.
  Zachęcam wszystkich do włączenia się czynnie w istnienie forum, poznawajmy się bliżej, rozwijajmy się duchowo, służmy sobie nawzajem radą i wsparciem.
  Z Panem Bogiem :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.