Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

8.02.2015

Być jak teściowa Szymona Dzisiejsze Słowo Boże niesie nadzieję i uczy pokory, pokazuje jak działa Łaska Pana. Uzdrowienie, nawrócenie nie jest celem samym w sobie, jest narzędziem, które daje Jezus Chrystus, abyśmy umocnieni mogli w coraz większej miłości do Pana Boga służyć innym.

   Zawsze jak mam przed oczami słowa o uzdrowieniu przez Jezusa spoglądam na swoje życie... teściowa Szymona wstała i zaczęła usługiwać, usunęła się w cień, ale inni widzieli przemianę… i to między innymi jej uzdrowienie spowodowało, że ludzie zaczęli przychodzić, przynosić chorych, prosić o pomoc.
   Czy ja usługuję innym i kieruję uwagę na sprawcę cudu Jezusa, czy cały czas stoję mówiąc… patrzcie na mnie… to mnie Pan uzdrowił…
  Tak trudno usunąć się, gdy człowieka rozpiera radość z faktu uzdrowienia…

  Moje nawrócenie, wyrwanie mnie ze szponów zła ma być tylko zachętą dla innych, aby przyszli do Pana, stanęli u drzwi i poprosili o pomoc.
  Panie… pragnę tak żyć, aby inni widząc dokonującą się przemianę w moim życiu, dzięki Twojej Łasce, zapragnęli uzdrowienia swojej duszy, nawrócenia, życia z Tobą Boże.
  Jezu naucz mnie żyć służąc innym, rozporządzaj moim życiem, aby inni zobaczyli, że z Tobą niemożliwe staje się możliwe.

  I moja gorąca prośba, patrząc na osoby nawrócone... nie dopatrujmy się wyjątkowości w tej, konkretnej osobie… to tylko naczynie, które pozwoliło Panu napełnić się Łaską… takim naczyniem może być każdy z nas… tylko uwierzmy i otwórzmy swoje serce.

                                                                                   Ania M

Liturgię słowa dzisiejszej niedzieli znajdziemy pod linkiem:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.