Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

7.02.2015

Otwieramy Forum Modlitwa Wstawiennicza


Szczęść Boże
   Już jutro otwieramy, rozpoczynamy funkcjonowanie Forum Modlitwa Wstawiennicza, czy może raczej, Forum przy stronie Modlitwa Wstawiennicza.
  Zapraszamy wszystkich chętnych, zainteresowanych słowem innych, jak również pragnących dzielić się na forum swoim przemyśleniami, problemami. Tym co raduje, ale też nurtuje, czy smuci. 
Koniecznie zapraszamy tych, którzy byli na „Tak” w sondzie dotyczącej potrzeby utworzenia forum, wyrażając przy tym chęć w nim uczestnictwa.
  Żeby móc uczestniczyć w tym co się dzieje na forum, trzeba będzie się zarejestrować, zapoznając się z regulaminem forum i akceptując go.
  Otworzy się nam wtedy do wypełnienia formularz rejestracji. Po jego wypełnieniu i przesłaniu do rejestracji, otrzymamy bardzo szybko mail zwrotny z Loginem i hasłem, którym będziemy się posługiwać przy logowaniu, oraz link aktywacyjny, po kliknięciu którego nastąpi aktywacja konta i staniemy się pełnoprawnymi uczestnikami naszego forum.
Po zalogowaniu się uzyskamy dostęp do treści forum.
  Prosimy o zapoznanie się z jego zawartością i możliwościami, a następnie o wypełnianie treścią, przestrzegając podane zasady.
W Forum Technicznym znajdziemy podstawowe uwagi dotyczące tego, jak korzystać z forum.
  Zachęcamy do zostawienia swojego słowa w Forum Poznajmy się.
Po kliknięciu na zakładkę Profil lub na swój login, który na początku zobaczymy tylko na dole strony, wejdziemy na swój profil, który korzystając z Menu Profilu uzupełnijmy według własnego uznania.
Możemy też po pierwszym logowaniu zmienić w ustawieniach swoje hasło.
  To tyle w skrócie na dobry początek. Wszystkie pytania prosimy przesyłać do administratorów na forum technicznym „Uwagi do nas”
Życzymy dobrego i owocnego korzystania z naszego forum

                 Panie Boże, prosimy prowadź.
                                                                          Administratorzy Forum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.