Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

28.01.2015

Panie naucz nas modlić się   Rozpoczęliśmy niedawno na naszej stronie, cykl tekstów poświęconych modlitwie.  Linki do wcześniej zamieszczonych  wpisów,  podamy  na zakończenie tego tekstu. 
    
  Cykl ten prowadzi  Elżbieta,  Osoba mająca wszelkie podstawy, aby ten temat podjąć i Nam go przybliżać….  Poprowadzi nas ku modlitwie, ale najpierw ku Bogu...
Gdybyśmy tylko chcieli z tego korzystać. 

  Oprócz swoich słów, płynących z wiedzy i doświadczenia,  Elżbieta  odwołuje się również do wypowiedzi innych osób, aby cząstkowo dookreślić, poruszany przez siebie i związany z modlitwą aspekt.
   Na zakończenie drugiej części  cyklu zamieściła link z następującą zachętą:

   „Zachęcam do wysłuchania o. Leonarda Bieleckiego i o. Franciszka Chodkowskiego ( Franciszkanie ) którzy przybliżają kwestię  niepotrzebnych myśli na modlitwie”:   http://youtu.be/Gmr5_V_KyqQ 
Podobnie jest i będzie w kolejnych częściach cyklu.
  
  Zamieszczamy ten filmik, ponieważ zbyt mało osób przeczytało polecane teksty do końca, więc  nawet nie mieli szansy, aby go zauważyć.   A myślimy, że warto…. 
  Kto z nas nie walczy z rozproszeniami na modlitwie, na Mszy Świętej,  często się przy tym obwiniając?...
Może rozpoczęcie czytania tekstu  od końca spowoduje, że sięgniemy po wcześniejsze i kolejne części cyklu….
  Kolejny tekst  już jutro.
                                                                             Aneta i Sławek
  
   Po kliknięciu będziemy mieli dostęp do wspomnianych wcześniejszych części cyklu, który w najbliższym czasie będzie wypełniał nasze łamy w każdy wtorek i czwartek.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.