Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

30.11.2014

Czuwajcie! - W Adwent z Anetą


  Dzisiaj pierwsza niedziela adwentu i podobnie jak dwa tygodnie temu, słyszymy, jak Pan wzywa nas abyśmy czuwali.

  Przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia, ale tak naprawdę powinniśmy być gotowi przez cały czas. Nie tylko w adwencie.
Zbliżające się święta niech nam uświadomią fakt, że spotkać Jezusa możemy w każdej chwili, bowiem nie znamy dnia, ani godziny kresu naszego życia ziemskiego.
Będzie to czas naszych narodzin, oby dla Nieba.

Czuwajmy z radością i nadzieją, a nie z lękiem na dzień Pana.

Jeśli bowiem jest tak, jak pisze św. Paweł do Koryntian, to możemy ze spokojem Go oczekiwać....


  "W Nim to bowiem zostaliście wzbogaceni we wszystko: we wszelkie słowo i wszelkie poznanie, bo świadectwo Chrystusowe utrwaliło się w was, tak iż nie brakuje wam żadnego daru łaski, gdy oczekujecie objawienia się Pana naszego Jezusa Chrystusa. On też będzie umacniał was aż do końca, abyście byli bez zarzutu w dzień Pana naszego Jezusa Chrystusa Wierny jest Bóg, który powołał nas do wspólnoty z Synem swoim Jezusem Chrystusem, Panem naszym." 

          Aneta


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.