Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

14.10.2014

„Anhar” Małgorzata Nawrocka – Eliza poleca  
  Drogie siostry i drodzy bracia!
Mam nadzieję, że znacie i już słyszeliście coś nie coś na ten temat. Bo temat ten według mnie jest bardzo ważny. Autorka tej książki jest dla mnie bohaterką XXI wieku. To kobieta, twórca utalentowany i świadomy.
   Czego świadomy?  Świadomy swojego powołania i odpowiedzialności, jaka z niego płynie.
  Małgorzata Nawrocka jest pisarką, autorką ponad czterdziestu książek dla dzieci i młodzieży, tekstów piosenek, audycji radiowych i telewizyjnych, scenariuszy teatralnych.
Na jedno ze zleceń, które otrzymywała nie wahała się odpowiedzieć „nie”. I choć jest cała masa ludzi którzy teraz ją krytykują, krzywo na nią patrząc, ona jako kobieta, chrześcijanka, ma odwagę stwierdzić ,że nasza kultura promująca  wszystkie części książki „ Harry  Potter” zmierza w bardzo złą stronę.
   Podzielam jej zdanie i podziwiam ją jako człowieka, który całe swe życie zawierzył  Panu, również to co robi we własnej pracy i nie zgodził się powielać czegoś co według jej własnego osądu było złe.

Bardzo serdecznie polecam Wam…..  Od kilku lat jest organizowane Sympozjum „Magia Cała Prawda”
z tego co znalazłam w Internecie  25.10.2014 odbędzie się ono w Tczewie następnie w Gliwicach 13.12.2014r., myślę ,że warto tam się znaleźć, jakiś przedsmak tego co się wydarza na takim Sympozjum można też znaleźć na YouTube .
   Na takim spotkaniu oczywiście zaczynającym się lub kończącym się uroczystą Mszą Świętą dowiecie się dlaczego i jakie zagrożenia niesie ze sobą nie tylko książką „Harry Potter”, ale także inne rzeczy takie jak homeopatia, czy joga.
  A kto miał to nieszczęście spotkać się już z „Harrym Potterem” niech przeczyta powieść antymagiczną  „Anhar” którą dzisiaj polecam, i sam przekona się, że chrześcijański świat fantasy też musi mieć swoje ręce i nogi!

    Eliza

 Ps.  Proszę też wejść na stronę, której link podaję poniżej i posłuchać samej autorki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.