Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

23.06.2014

Panie. Boże mój. Ty wiesz. Tylko Ty jeden wiesz,
ile znaczy dla mnie Twoje Słowo,
jaką siłę daje mi Komunia z Tobą,
jak bardzo Cię kocham,

Tylko Ty jeden...

 Mogłabym mówić do Ciebie godzinami
mogłabym mówić o Tobie w nieskończoność.

Mogłabym…
 
 I nagle słowa grzęzną w gardle,
myśli zwalniają bieg.
Tak, jakby wszystko we mnie
próbowało zatrzymać tę chwilę…

  Chwilę ciszy z Bogiem.

      Ania

2 komentarze:

 1. Aniu:) dziękuję, że tak pięknie wypowiadasz swoją miłość, którą obdarowujesz Pana Boga, ale przecież przez tę stronę także nas wszystkich... i mnie tak bardzo te słowa dotykają :). To jest bogactwo naszej wiary w Boga, który jest Miłością i nie ma innej odpowiedzi jak tylko miłość dla Miłości :) Twój wiersz towarzyszy mi, odkąd pojawił się na stronie naszej Rodzinki dzielącej się wiarą. Dziękuję Aniu ! Od wczoraj do Twojego doświadczenia wiary dołączyła pewna pieśń i wydaje mi się, że cudownie koresponduje z Twoim doświadczeniem :) zachęcam do słuchania i oglądania, Ciebie też Aniu jeśli jeszcze tej pieśni nie słyszałaś :)...Niech Pan będzie uwielbiany nieustannie wołaniem naszych serc :):):)

  http://www.youtube.com/watch?v=Xcg3vLkBRm8&app=desktop

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu,Elusiu, zakradłam się i ja do Waszego uwielbiania.
  Dzięki że jesteście!
  Elżbietko, dzięki Ci za Najcichszą obecność :)
  Tak ładnie opisujecie przedstawiacie Bogu swoje własne potrzeby, uwielbienie czy dziękczynienie.
  Uwielbienie Boga jest często dla nas źródłem uzdrowienia. To trochę tak, jak z wizytą u lekarza przychodzę do niego, mówię mu o swojej chorobie, on mnie mnie bada, stawia diagnozę i zapisuje receptę. Kiedy więc otwieram moje serce na Boga, to daję Mu możliwość działania we mnie.Jeśli z naszych ust i serca płynie autentyczne uwielbienie, to Bóg obdarza nasze serca czymś w rodzaju wewnętrznego wyzwolenia.
  Uwielbiajmy Boga, to nadaje naszemu życiu sens.
  Uwielbiajcie Pana ludzkich serc bijące dzwony...
  Chwała Panu!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.