Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

23.01.2014

Spotkanie z o. Johnem Bashobora   W zeszłym roku na Stadionie Narodowym, odbyły się rekolekcje z charyzmatycznym księdzem, ojcem Johnem Bashobora.

   Kto był i uczestniczył w tym spotkaniu, wie jak piękne to było wydarzenie. Cały dzień z modlitwą i śpiewem. Były trzy konferencje, adoracja Najświętszego Sakramentu i Eucharystia, a w tym wszystkim sześćdziesiąt tysięcy osób uwielbiających Chrystusa...
Atmosfera jedności i radości Bożej była niesamowita.
Można było poczuć obecność Ducha Świętego, który dotykał każdego obecnego tam uczestnika.

  W tym roku 23 sierpnia, organizatorzy spotkania na stadionie, przygotowują kolejne rekolekcje, tym razem w Licheniu pod hasłem:
"A SŁOWO CIAŁEM SIĘ STAŁO"

My ze Sławkiem tam jedziemy.
W ubiegłym roku też byliśmy i zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tych rekolekcjach. Myślę, że warto pokonać wszelkie trudności i przeszkody i oddać Panu ten dzień, podziękować, powierzyć wszelkie swoje sprawy i zaufać w to, że On działa.

Zapisy i rezerwacja miejsc trwają od 15 stycznia do 30 maja na stronie:
http://slowostalosiecialem.pl/

Aneta i Sławek
2 komentarze:

  1. byłam na stadionie z dziecmi ,a teraz razem jedziemy do Lichenia,,,jestem szczęśliwa że bedziemy razem przeżywać.
    Janina

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również zabieram ze sobą część moich dzieci. Pomimo, że mają dopiero 8,5 roku, bardzo chcą jechać. Wydawałoby się, że trudno będzie dzieciom wytrwać tak długi czas na takich rekolekcjach, a mimo to też pięknie przeżywały zeszłoroczne spotkanie na Stadionie i bez szemrania wytrwały do końca. Wierzę, że w tym roku pomimo sporej odległości i kosztów z tym związanych, uda nam się dotrzeć na rekolekcje z o. Johnem Bashobora.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.