Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

03.10.2019

Tajemnica II Radosna Nawiedzenie Świętej Elżbiety


  "Poruszyło się z radości dzieciątko w moim łonie"
Elżbieta i Maryja, dwie kobiety, dwie przyszłe matki. Pierwsza, to starsza już kobieta, mężatka. Przyjęła stan błogosławiony z radością.

  Od lat czekała na ten moment i nie wyobrażała sobie, że nie mogłaby go przyjąć. Nie wmawiała sobie, że jest za stara, że sobie nie poradzi, że jej mąż to kaleka. Przyjęła Boży Dar z miłością i wielką radością. Wiele kobiet, w dzisiejszych czasach szuka częstych wymówek, aby się uchylać od odpowiedzialności... bo  jest za stara, inna za młoda, kolejna ma już czwórkę dzieci i nie potrzebuje kolejnego.
  Jakie to proste i wygodne. A czy ktoś się zastanawia kim będzie to dziecko kiedy dorośnie? Może cenionym lekarzem , albo naukowcem? A może świętym?
Między narodzonym z niewiast nie było większego od syna Elżbiety.

 Módlmy się w tej tajemnicy za wszystkie matki oczekujące potomstwa, aby ten czas był dla nich źródłem nieustannej radości.
                                                           
                                                                         Alina

1x Ojcze Nasz, 10 x Zdrowaś Maryjo, 1x Chwała Ojcu, 
1 x O mój Jezu...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.