Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

05.05.2016

Jak wstąpiłem do Róży Różańcowej - Świadectwo Dominika


  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

  Świadectwo Dominika w jaki sposób wstąpiłem do Róży Różańcowej Królowej Różańca Świętego. Należę do Koła Żywego Różańca członkostwo przejąłem po mojej zmarłej teściowej, do grupy modlitewnej Najświętszego Sakramentu, mam inne modlitwy stałe, więc gdy powstała Róża Różańcowa pomyślałem sobie to będzie za dużo nie dam rady. Gdy przeczytałem zawierzenie do Róż Różańcowych wtedy w moje serce wstąpiła wielka radość i myśl,  że jednak się zapiszę. Wtedy pozostały dwie propozycje; Róża do Michała Archanioła i Królowej Różańca Świętego, byłem szczęśliwy bo noszę właśnie dwa szkaplerze do Matki Bożej Szkaplerznej i do Michała Anioła. Zostałem zapisany do Róży Królowej Różańca Świętego. To było też nie przypadkowe.
  Wcześniej odmówiłem dwie Nowenny Pompejańskie i otrzymałem łaski o które prosiłem. Pierwsza o pracę dla córki - przed zakończeniem nowenny dostała pracę z  której jest zadowolona.  Niesie w niej pomoc niepełnosprawnym. Druga o poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka, pierwsze dziecko zmarło z powodu niepowiększania się łożyska, drugie było poronienie . 22 sierpnia w dzień NMP Królowej urodziła się bez problemów córeczka.
   
  Dziękuję Ci Maryjo ukochana Matko za wszystkie łaski  i proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną, nad naszą grupą Modlitwy Wstawienniczej i Róży Różańcowej. Wspieraj łaskami rządzących naszą ojczyzną miej w opiece Polskę.  Z Panem Bogiem.
                                                                  Dominik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.