Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

5.03.2021

24 godziny męki Pana naszego Jezusa Chrystusa

 

  Okres Wielkiego Postu jest, powinien być, czasem zacieśnienia naszej więzi z naszym Panem i Zbawicielem Jezusem Chrystusem. Przeżywamy  wtedy rekolekcje, uczestniczymy w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Jest to 40 dni postu, modlitwy i jałmużny.

  Jest to też czas, w którym niektóre osoby uczestniczą w rekolekcjach trwających w takiej, czy innej formie, przez cały czas Wielkiego Postu.  Podejmują też,  w  tym czasie, w swoim środowisku różne formy apostołowania. 

  W ten właśnie sposób, zostałem obdarowany książką " 24 Godziny Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa",  według Luizy Piccarrety i zachęcony, do odprawienia na jej podstawie, domowych rekolekcji.

   Ja tą książką nikogo z Was nie obdaruję, ale znalazłem jej wersję audio i nią chciałem się z każdym z Was podzielić, oraz zachęcić do domowych, osobistych rekolekcji.

  Podaję link do zapoznawczego wstępu i kolejnych 24 godzin z Męki Pana Jezusa:  https://www.youtube.com/watch?v=z97vQBk1i3g&list=PL19zCYWowYWewt_C24VjIW7o7lkMrw44N

     Życzę owocnej pracy duchowej.

                                                                 Sławek +

Dobre słowo, pożądane i aktualne zawsze:


"Czuwajcie i módlcie się."

https://www.youtube.com/watch?v=DhJNrePkWdE

1 komentarz:

  1. Piotr wpółmodlący7 marca 2021 13:39

    Moja dotychczasowa wiedza,na temat tego zbawiennego dla nas-a tak straszliwego dla naszego Zbawiciela czasu-pochodzi z Ewangelii i od Marii Valtorty.Czytam już któryś raz jej Poemat.Bardzo dziękuję Ci-Sławku za link-za możliwość innego spojrzenia na Mękę Pana.Niech Bóg wspomaga Ciebie,Was i Waszą jakże pożyteczną pracę.Nie pozwólmy siłom Złego na zamykanie Kościołów-trzymajmy się Pana Jezusa i Maryi.
    Piotr

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.